Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ehy csajozos férfit hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehy csajozos férfit hogyan lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Hogy ne csajozzon?
2018. jan. 27. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

olyan nyújtasz neki az ágyban, amit soha nem felejt el. ha tanácsot kérsz, írj.

24/L/prosti

2018. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy. Az #1 válasz meg vicc. Szakítottam azzal a nővel, akivel tökéletesen passzoltam az ágyban, mert ez nem volt elég mindenre. Elég sok ismerősöm járt már így.

Hercegnőcske, ébredj fel. Ez nem egy tinifilm. Nem te leszel az, aki megváltoztat valakit.

2018. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Uram isten. Miert ne lehetnék az? Ki vagy te hogy így tudod?
2018. jan. 27. 23:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az persze 1-es,tanácsot...mintha a prostik olyan egetrengető dolgot tudnának nyújtani. Natúr francia, testre,arcra,szájba esetleg, meg különböző pózok,az az 3 féle általában, misszionárius,lovagló,hátulról. Semmi olyasmit nem csinálnak,amit egy "átlag" nő nem csinálna.
2018. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát, a környező országokban nem sok királyság van, szóval gondolom nem vagy hercegnő. Ki vagyok én? Egy józanul gondolkodó emberke. Mondd, hogy ez csak egy troll kérdés :D
2018. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

A #2 válaszadó válasza a jó. Kérdező, nézz szembe a tényekkel: ha egy fószer bármilyen nőt megkaphat, nem fogja eggyel beérni. Miért is tenné? A változatosság gyönyörködtet! Esze ágában sincs egynél lehorgonyozni életfogytig, családot alapítani, meg ilyesmik. Amíg megteheti, addig hajtani fogja a nőket.

És valóban: hiába gondolod azt, hogy majd belédszeret, és megváltozik, nem fog menni. Az összes előtted lévő is mind ezt hitte...

2018. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Te sehogy nem fogod, mert egy ostoba liba vagy.
2018. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a semmi szerencsétlen is összeszűri a levet a kerületi menő gyerekkel,aki persze majd átveri,aztán mi meg itt hallgathatjuk a sírást,hogy minden férfi egy szemétláda.
2018. jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Diavolino44 ***** válasza:
67%

Szerintem is kicsi az esely, hogy te leszel, de sok sikert.

Engem se sikerult eddig egy csajszinak sem.

2018. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem megváltoztatni kell, hanem jól kell választani.
2018. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!