Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sétáltok a párotokkal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sétáltok a párotokkal az utcán és leguggol megkötni a cipőfűzőjét, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Megálltok és megvárjátok amíg beköti? Tovább sétáltok és hátranéztek, hogy jön-e már? Mentek tovább és nem foglalkoztok vele?
2018. jan. 28. 08:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
begyújtom a cigit
2018. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megvárom. Miféle sutyerák menne tovább szó nélkül? :D
2018. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
En raulok a hatara ilyenkor
2018. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Picit arrébb lépek, és megvárom.

Vicces eset volt, hogy tovább beszélgettünk, és tíz percig cipőfűzővel a kezében gugolt... azóta inkább hagyom addig a pár pillanatig.

2018. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nálam egyszer volt, hogy simán továbbmentem.

Mentségemre szóljon, velünk volt a hét éves lányom, akit épp elkapott a szófosás, és rá figyeltem.

Az egész nem volt 10másodperc, de nagyon ciki volt! XD

2018. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
Remélem, olyan párom lesz, aki nem csak kussban lebukik, hanem szól, hogy figyi, álljunk már meg; és ha igazán szeretnek az égiek, félre is áll, nem az út közepén foglalja a helyet.
2018. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%

"Tovább sétáltok és hátranéztek, hogy jön-e már? Mentek tovább és nem foglalkoztok vele?"

Te beteg vagy? Komolyan kérdezem. Írj rám ha valami gondod van, nyugodtan.


Megállok hozzá közel és figyelek hátha meg kell védeni valamitől.

2018. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Imádom a válaszok többségét! XDDD

Amúgy én is megvárnám.

2018. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én úgy tennék, mint aki nem veszi észre és "véletlenül belelköném a hóba, majd ráesnék! Persze ha van hó! Amúgy meg pillanatnyi hangulattól függ, de igencsak legugolnék mellé, hogy segítsek? Fog menni egyedül? 40+F
2018. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert a napokban ketten is (egy lány meg egy fiú) meséltek ilyen sztorit, hogy a párjuk cipőt kötött, ők továbbmentek és egy tök más emberhez kezdtek beszélni aki épp melléjük ért.

Meglepett hogy ilyen van, hogy tovább megy valaki.

2018. jan. 28. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!