Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a leszbikusokat a hetero nők nem kedvelik, a meleg férfiakat pedig a hetero pasik?

Figyelt kérdés
Többnyire. Pl. a leszbikusokat a férfiak nem ellenzik annyira, sőt, szerintük az izgató. A hetero nők szerint gusztustalanok, de a meleg férfiakat annyira talán nem ítélik el. A hetero pasik szerint a meleg pasik pedig egyenesen bitófára valók. Ez miért van így?
2010. jún. 6. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy meleg vagy és azért nem látod, vagy valami más bajod van...
2010. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom, de neked van, ha nem tudsz válaszolni,csak úgy szórakozgatsz itt.
2010. jún. 6. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért mert nem értik a nők hogyan vonzódhat egy nő a nőkhöz, a férfiak pedig hogy egy férfi hogyan vonzódhat egy férfihoz.
2010. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, h mindenki számára az a szex a gusztustalan, ahol egyik félre se tud gerjedni.
2010. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
mert a fiúk többsége lányokra hajt...a lányok többsége pedig fiúkra...és ameik fiű nőt akar az nem vonzódik a fiúkhoz...stb..:)
2010. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert heteroszexuálisak, és mert nem tesznek fel ilyen retardált kérdéseket, azért.
2010. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

mert a homárok köcs*gök!

A leszbi csajokkal semmi bajom nincs ez elfogadott....

de egy pasi mit szerethet egy pasiban....kiráz a hideg, és visszajön az ebéd mingyá......

2010. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem retardált kérdés, az a retardált kérdés, amikor primitíven megfogalmazva 16 évesek kérdeznek szopás technikákat.
2010. jún. 6. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
én nőként nem utálom a leszbikusokat.semmi bajom nincs velük,bnőim között is van egy-kettő bi.és?? ez hülyeség.a pasik meg féltik a seggüket
2010. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A kérdésedre a válasz meglepően egyszerű. Sajnos Magyarországot tekintve a másság még nem elfogadott jelenség. Pedig jelen volt, jelen van és jelen is lesz. Talán az lehet a fő probléma,ahogy már előző válaszadók is kifejtették...a hetero nők vagy akár férfiak nem tudják elképzelni, hogy mit szerethet két azonos nemű személy egymásban. Akik, pedig elfogadják, azok rendelkeznek egy olyan képességgel melynek segítségével tágítani tudják saját terüket...úgy értem fogékonyabbak az ilyen dolgokra! Habár a nők hajlamosabbak erre.

Én, mint meleg személy...egyenesen kijelenthetem, hogy rengeteg hetero ismerősöm van, akik szerint ez nem gusztustalan, nem visszataszító, nekik ugyan furcsa de ugyanakkor tudják, hogy ez nem az ő dolguk én élem meg nekem ez a természetes és ők pedig nem a nemi identitásom miatt fognak kedvelni hanem azért amilyen ember vagyok!:) Szóval ezen agyalni, tök felesleges! Személy szerint teszek az emberek véleményére...

A lényeg, hogy az embereknek elő kellene jönniük a kis burkuk alól ami meggátolja őket abban, hogy befogadjanak olyan dolgokat amelyek nem is olyan rossszak.

Meg kellene tanulni látni a rációt bizonyos dolgokban. A meleg témával kapcsolatban is mélyebbre kellene ásni és nem csak a felszínt követni és az alapján..."bitófára" küldeni embereket és hasonló nyalánkságok...!

KÉsei válasz tudom...de remélem hasznos információval szolgáltam!:)

2011. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!