Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik már abbahagyták a csajozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már abbahagyták a csajozást (SEXIT), mennyi kudarc/idő után mondtátok be az unalmast?

Figyelt kérdés

Én olyan 25 ig udvaroltam aktívan nőknek, több száz elutasított, pár db sikerélmény volt, azok is csak egyéjszakás kalandok.


Ezután lett elegem az egészből, SEXITeltem, azóta boldogabb életem van.


Minek erőltetni a dolgot ha ennyire nem megy? Egyszerűbb inkább kilépni az egészből, mint egy rossz cipőből, felszabadultabb lesz utána az ember.


F/27


2018. jan. 28. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy valamit nagyon elrontasz? Tanácsot kellene kérned ez ügybe és ujra próbálkozni, lehet neked 5000 próbálkozásod ha ugyanazt elb aszod.
2018. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SEXIT? Ezt még nem hallottam, én a MGTOW fogalmat használom inkább :)


Mennyi idő? Lássuk csak...úgy 15 évesen kezdtem...most vagyok 32. Szerintem 15 esztendő bőven elég idő volt, amit adtam magamnak & a nőknek. Ha már az elején tudtam volna, hogy esélytelen, inkább valami hasznosra fordítottam volna ezt a sok belefeccölt energiát. Azóta már ki tudja, milyen sikeres lehetnék.


Tehát a csajozás deficites.

2018. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kudarc kudarc hátán.. de nem tudom feladni, hiába akarom. Nőkhöz vonzódom, talán az van a tudatalattimban, hogy "hátha egyszer sikerül, hátha a következő lesz az." Nem tudom, ti hogy tudtátok eltemetni magatokban - én akárhányszor megpróbálom, sosem sikerül, mert rájövök, hogy szeretnék egy nőt az életembe. Nem lehet egy "ösztönnek" ellentmondani, vagyis én nem tudok.
2018. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont 3 kudarc után adtam fel. Az ember ismerje fel, ha valami nem megy. Ekkor 28 voltam. Most 38.
2018. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!