Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik több sikertelen párkapcsolat, kudarc után úgy érzik, jobb egyedül?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát, hogy őszinte legyek, szerintem erre nincs jó válasz. Az sem jó, ha valai mindenáron újat akarnak, de az sem, ha ki van mondva, hogy "soha többé semmit..."


Egyedül is jó lenni, de nem örökké vagy 20 éven át végig, kilátástalanul. Nem szabad rágörcsölni, de zsigerből elutasítani a lehetőséget sem.

2017. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Vannak. Ez egyszerű válasz :D
2017. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hellobello
2017. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

-párkapcsolatban élni jó

-egyedül élni jó

Arra jöttem rá, hogy a lényeg az, "élni jó".

31/f

2017. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anélkül vagy próbálkozás után is úgy néz ki, jobb egyedül.
2017. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én ! 22L
2017. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Bizonyára. egyedül tényleg jobb, mint egy sz-r kapcsolatban, de jó kapcsolatban lenni mondjuk kifejezetten kellemes.
2017. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!