Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljak meg megismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljak meg megismerkedni a lánnyal, vállalva a rizikót? Kicsit parázok tőle.20/f

Figyelt kérdés
Tudom ez felnőtt párkapcsolatok témakör, de én a 20 évem ellenére is egy 15 évesén vagyok, ettől függetlenül már én is, a lány is felnőttek vagyunk. Egyetemre járunk és egy héten néhányszor találkozunk (két hete történt az első találkozás). Észrevettem, hogy ő is többször a szemembe néz, épp úgy mint én mikor tetszik valaki. Aztán másik alkalomkor egy haverral elsétáltunk előttük mikor a titkárságra mentünk, ők akkor jöttek valahonnan és megálltak majd meg is vártak míg kijöttünk, utána ahogy végeztünk ők is elindultak arról a helyről, eközben szintén rám nézett. A minap pedig mellettem ment el és akkor is úgy vettem észre, hogy oldalról, a szeme sarkából néz rám. Nem tudom, ezek alapján bemagyaráztam magamnak, hogy tetszhetek neki csak azt nem tudom, hogy milyen szituációban és mivel szólíthatnám le? Ti a helyemben ezt biztatónak vennétek, vagy csak én látok bele többet mint ami a valóság?

2017. nov. 29. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem szólítod le?

Legyél tökös most mit veszíthetsz? Hidd el az a legrosszabb ha később megbánod hogy nem tetted meg.

Egyébként ez biztató jel igen :D

Legalább is velem is nem 1x előfordult már ilyen

2017. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne is mondd, tudom, hogy menő meg előnyös tökösnek lenni. Nem arról van szó, hanem arról, hogy nem tudom mivel szólíthatnám le mégis, ami nem is ciki meg nem is nagyon direkt. Hallottam, hogy az sem jó ha mondom a szimpatikusnak tűnsz, van kedved ismerkedni stb. hülyeségeket.
2017. nov. 29. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg a tini kategóriába való a kérdés.Hű rám nézett a csaj most mit tegyek.Segítség! :)
2017. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szólítsd le úgy, mintha csak simán barátkozni szeretnél vele, nem kell egyből randira hívni, ha az nem megy. Persze az is lehet, hogy elhívod egy sörre/ kávéra, ha van közös szünetetek napközben. Nem kell semmilyen "ismerkedős" szöveg, szerintem ezek elég kínosak, ha nem vagy alapból olyan karakter. Az jó, ha valami sulival kapcsolatosat kérdezel vagy keresel valami közös pontot, innen elindulhat a beszélgetés.
2017. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megmagyaráznád, hogy milyen rizikot vállalnál?
2017. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt, hogy leégetem magam és ezen fogok napokig kattogni, hogy miért voltam ekkora marha, hogy bepróbálkoztam. Nem tenne jót az önbizalmamnak sem, és azt sem szeretném ha elmondaná akárcsak egy barátnőjének is, főleg úgy, hogy egy haver csaja ennek a lánynak az egyik legjobb barátnője.
2017. nov. 29. 20:04
 7/10 A kérdező kommentje:
A Facebook még csak eszembe se jusson?
2017. nov. 29. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólítsd le. Mindenfajta emberi kapcsolatban benne van a visszautasítás esélye, de azt nem kell "mellre szívni". Erre mondják: próba, szerencse. Nem kell sokat filózni.
2017. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És te egyetemre jársz?Úristen!
2017. nov. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemre járok. Miért?
2017. nov. 30. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!