Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a barátnőim közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátnőim közül csak én nem csókolóztam még (? )

Figyelt kérdés

Nem középiskolások vagyunk, mielőtt valaki félreértene. 20/l :)


Kifejezetten kapcsolata még senkinek nem volt, buliban részegen vagy randin csattantak el azok a bizonyos csókok.


Ilyen lehetőségeim nekem is voltak, de nem volt kedvem olyan fiúhoz közel kerülni, akit alig ismertem, vagy tudtam, hogy nem lesz semmi komoly a dologból.


Mégis valahogy kicsit zavar, olyan "kimaradtam, kiközösítettek" érzés.

Különösen amikor előkerül ez a téma egy beszélgetés során, én mondok egy véleményt vagy viccet, amire csak az a válasz "Ohh, de ezt te honnan tudod/tudhatnád?"

"Miért, van tapasztalatod?"


Fenti élményeket nem bánom, hogy inkább kihagytam, de mégis zavar mikor mások az "orrom alá dörgölik" ezt.



2018. jan. 29. 02:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen barátok mellett mi szükség ellenségekre? 🙄 Nem vagy elkésve egyáltalán. Barátcsere 2018 projektet élesítsd!
2018. jan. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? :)
2018. jan. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az: hogy én vagyok hülye hogy ennek egyrészt valahol örülök, másrészt meg baromira zavar? XD
2018. jan. 29. 03:10
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Engem az XD-zés jobban zavar.
2018. jan. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Más nem jutott eszembe, ami illet volna a mondat végére.

Egyébként máshol is láttám már, hogy nem szeretik. Kíváncsi vagyok miért? :)

2018. jan. 29. 03:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Akarsz egyet smacizni?

Jenci bácsi / 78 éves

2018. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:
Gyere ide s tudjuk le ;)
2018. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Amúgy lehet, hogy ők csak kíváncsiak voltak, és konkrétan" odadobták "magukat valakinek, de te meg pedig várod az igazi szerelmet, még nem jött el a nagy Ő az életedben.
2018. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
* a megfelelő ember, akivel kölcsönösen szívesen csinálnád; amúgy ha az orrod alá dörgölik , és bántanak is vele, és felfüggeszteném, megszakítanám ezeket a "barátságokat". Ha nem értik meg, hogy ne hányják rendszeresen a szemedre, és ne próbáljanak meg belehajszolni valamibe akár valakivel akivel te tökre nem akarsz amúgy alapból csókolózni. Csak az ő kedvükért ne. Fogadjanak el úgy, ahogy vagy, vagy hagyjátok egymást.
2018. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem. A "barátnőid" idióták, én sosem mondanák ilyet egy igaz barátnak. És nem tudom, hogy mire vannak olyan nagyra. Egy csók aztán igazán nem nagy cucc. Szóval próbálj meg ezen ne aggódni. Tudom, hogy milyen, mert nekem is volt olyan érzésem, hogy utálom, amikor erről beszélnek és én hozzá sem tudok szólni a témához, de amikor"túl leszel rajta", visszagondolva annyira nem fog érdekelni a cikizés.

Szerintem abszolút a barátnőid fújják fel ezt ennyire.

2018. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!