Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőim gáz, hogy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim gáz, hogy 21 éves létemre egy 1,5 éve tartó szex kapcsolatom van. Valóban az lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőim egyre többet piszkálnak, hogy nem normális egy ilyen kapcsolat és szerintük a srác csak kihasznál engem.


A srác 28 éves.


1,5 éve megbeszéltük a sráccal, hogy csak szex és semmi több, heti 1-2 alkalommal lerendeztük egymást majd mindenki ment a dolgára ez kb fél évig működött, majd egyedül éltem akkor már nálam aludt hétvégéket töltöttünk együtt, moziba,vacsorázni jártunk távolibb ismerősök azt hitték egy pár vagyunk de mindketten megcáfoltuk.


Nyár óta ő él egyedül, én már a családommal így én járok hozzá.

Beszéltünk már róla de egyikünk sem akar komoly kapcsolatot jól érezzük magunkat így ahogy vagyunk.


A baratnőim szerint az se normális hogy mindig nála vagyunk, ha nem mondják nekem meg se fordul a fejembe áthívni, fel fel szokott jönni de ott nem alszik de ez így kényelmesebb is van egy 3 éves kis húgom+ a családom, nála meg csak mi ketten.


Én nem érzem azt, hogy kihasználna hisz kölcsönös amit szeretnénk és ha bármi problémám adódik eltudom neki mondani. Tény,hogy a kapcsolatunk a szexen alapszik de nekem meg felelő így.

Jelenleg is mint barátok bárhova elmegyünk.


2017. okt. 23. 00:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
21%

Ugyan, dehogy gáz!


Semmi gond vele, ha ürítőzsáknak használnak, és ne aggódj, azzal sem lesz semmi gond, ha pár év múlva mikor lestrapált, akkor keres egy másikat, te meg csodálkozni fogsz, hogy miért nem kellesz senkinek, pedig már komoly kapcsolatot szeretnél.

2017. okt. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy lestrapálta másfél év alatt? Vagy van valami mágikus szerelemhormon, amitől visszaszűkül a pi*a, kisimul a bőr? :D


Ne foglalkozz az egyessel, amíg mindketten élvezitek, csináljátok.

2017. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Mert ha másfél évig parkapcsolatban lennénk az mivel lenne másabb úgy nem strapál le? kedves 1 es?
2017. okt. 23. 00:43
 4/38 anonim ***** válasza:
16%

Látom titeket sem az eszetekért szeretnek.


Mondtam, senkinek semmi köze hozzá, hogy csak fasztarisznya vagy. Minek nyavalyogsz. Majd akkor sírj, ha ezt a környék összes pasija tudja már rólad, és ezért senki nem akar kezdeni veled.

2017. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
8%

Kit érdekel mit gondolnak erről a barátnőid? A te dolgod.


Én is ilyen libust keresek most, akihez át lehet járni szexelgetni, kapcsolatra se kedvem, se energiám nincs.


Szexelni viszont szeretek.

2017. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
37%

Nem, nem gáz ez. Mitől lenne az?

A legtöbb férfi örülne egy ilyen csajnak aki szopik, baszik és semmi egyéb igénye nincs. Ráadásul még pénzt sem kér érte. Főnyeremény vagy neki.

Nekem nem lennél az, ezt már a helyesírásodból is látom.

2017. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
16%

Te is csak egy mintapéldánya vagy a női nemnek akik degradálják a nőket.


Kedves jóérzésű lányok. Amikor úgy érzitek, hogy jogtalanul k...rváznak le titeket, akkor jussanak eszetekbe az ilyen nőtársaitok. Őket szidjátok és ne azt aki titeket is annak néz.

2017. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
13%
Erkölcstelen vagy, valószínűleg erre gondoltak a barátnőid is.
2017. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
43%
Erkölcstelen :D Végem.
2017. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
36%
Ne itt kérdezgesd ezt. Meséld el ezt anyudnak és apudnam és kérdezd meg őket, hogy mennyire büszkék rád.
2017. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!