Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mennyire aktívak 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyire aktívak 35 évesen egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
35 felé egy férfi mennyire fáradékony? Mennyit alszik össze hasonlítva a húszas éveihez képest? Mennyire bírja a szexet, több menetet? Mennyi energiája van randizni munka után átlagosan? Hétvégén? Tegyük fel gyerek nélkül. Az idősebb válaszolók ha össze hasonlítják magukat a huszonpár éves önmagukkal, hogy látják, mennyire csökkent az energia szintjük?
2018. jan. 29. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én párom 35 éves, de nem volt még ilyen aktív párom(minden értelemben).. nehezen bírok vele, pedig én azért fiatalabb vagyok. :) Egyébként egy harmincas férfi nem öreg, nem hiszem, hogy sokkal lassabb lenne mint egy tizessel ezelőtt, tehát ez eléggé személyfüggő is.
2018. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen változó.

Itt is sokszor olvasni, hogy 35 évesen nincs már igénye a szexre, meg ki se lehet mozdítani otthonról. Más férfi meg ennyi idősen tele van energiával. Az biztos, hogy nincs olyan formában, mint egy 25 éves, sportos srác, de önmagához képest lehet jobb, mint a 25 éves önmaga.

Nagyon sok múlik az életmódján.

2018. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem kor és nem nemfügő!

Én 41 vagyok, és a napjában kétszer is szeretkezem (jó hosszan, amilyen hosszan csak lehet), de minimum az "eü" szex.

Csak úgy mint az előttem szóló nő, a párom is néha kivan attól, hogy túl aktív vagyok. (én is mert mindig elkések miatta reggel :D )

38. születésnapomon volt egy 19 éves barátnőm, akit emiatt alig bírtam levakarni...

2018. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Változó. Én 44 évesen heti 3- szor szexelek, sportolok és vannak nálam sokkal punnyadtabb 20- on évesek is az ismeretségi körömben...amúgy szexuális szempontból én azt tapasztaltam, hogy 35-40 évesen értem a csúcsra...még ott vagyok
2018. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Én fiatalabb vagyok, de szerintem változó. Főleg az adott férfi életviteltől függ.


"35 felé egy férfi mennyire fáradékony?"


Ha régóta és rendszeresen sportol, akkor szinte semmenyire. Ezt konkrét férfi esetében rögtön láthatod is az alakján, hogy milyen kondiban van.


" Mennyi energiája van randizni munka után átlagosan?"


Ez is az életviteltől függ. Ha pörgős és aktív szociális életet él, akkor kb feltöltődve fog menni a randira.

Ha állandóan otthonülős, akkor sok jóra ne számíts.


Ezeket egyből le tudod szűrni:


- mejelenése tükrözi az erőnlétét: ha sportos, akkor jól bírja, ha elhízott, elhanyagolt vagy csak punnyadt, akkor fáradékony

- szokásaiból, munka utáni időtöltéséből pedig következthetsz arra, hogy mennyi energiája van randira: aki munka után jár edzeni, szociális életet élni, az energikus marad. Akinek az élete a melóban és az otthonülésben merül ki, annak a randi is fárasztó lesz.


Nézd meg az alkatát és kérdezz a szokásairól.

2018. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyénfüggő. Én 35-45 korban voltam a legaktívabb minden téren. A szex napi szinten, hétvégén naponta többször is. A munkában nagyon produktív voltam és hatékony.

Rendszeresen futok, egészségesen étkezem, táplálékkiegészítőket, vitaminokat szedek.

Most 50 vagyok, valamelyeset csökkent az aktívításom, de a napi szex még megmaradt csak a hétvégét nem bírom már áthancurozni.

2018. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez amolyan rejtély. 25 környékén van egy férfi a csúcson, de minden fiatal lánytól azt hallom, hogy a 30-50 éves párjuk mekkora egy bika. Szakítás után kiderül, hogy mégsem volt annyira bika az illető. Mindenki szeret nagyot mondani, de inkább a #6-os szintjén lévő válaszolókra igaz a dolog. Aki nem tesz azért, hogy tartsa a szintet, annak nem fog menni. Sokszor már a huszonévesek teljesítőképessége is csökken és egyre fáradékonyabbak.
2018. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

5#: Ekkora baromságot még nem hallottam :D

Valami elkényeztetett gyerek lehetsz.

Én vagyok a #3-as.

Nem, nem sportolok, kicsit testesebb vagyok, már már majdnem mackós, és ha nem haragszol két gyermek egyedül nevelése mellett, reggel 6 óra előtt, és este 10 után (ekkor van szabad időm) nincs erőm sportolni.

Teljesen jól érzem magam a bőrömben, és tele vagyok energiával.

Míg te kinyomsz 120kg-ot fekve hétfőn, szerdán és pénteken, érted... fekve kondíciót szerzel a konditeremben. :D :D :D

Addig én megfogok egy 200kg-os szekrényt, és felszaladok vele a 3.-ra a hét minden napján, és a nap bármelyik órájában.

A "gyerekeim miatt" jókat főzök, értelemszerűen jókat eszem is...

Ettől még a potenciám bizony a plafont verdesi napjában többször is, és nálam egy menet minimum 2 órás... (nem vagyok gyorstüzelő..)

Szóval sem a korhoz, sem kondícióhoz, sem a súlyhoz, sem kinézethez, de még az intelligenciához sem köthető!

Mint írtam, nem panaszkodom, mert a vérmérsékletem miatt "vadász vagyok", és nagyon elégedett hidd el ;)

2018. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Vállalsz bútorszállítást Budapesten?
2018. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 most akkor van vagy nincs erőd?


"reggel 6 óra előtt, és este 10 után (ekkor van szabad időm) nincs erőm sportolni.

Teljesen jól érzem magam a bőrömben, és tele vagyok energiával"


Gondolom belátod, hogy nem túl meggyőző és hihető.

2018. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!