Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas vagy komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagy komoly kapcsolatban élő férfiak! Hogyan viselkedtek ha egy nő nyomul? (Természetesen abban az esetben, ha hűségesek vagytok)

Figyelt kérdés
Mindkét eset érdekel: akkor, ha a vonzalom kölcsönös és akkor ha nem tetszik a nő.
2018. jan. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Habár én nő vagyok, de az a tapasztalatom, ha a nő tetszik nekik akkor 95%-ban sajnos megcsalják a párjukat.

Ha annyira nem tetszik nekik, akkor a "hűségesebb fajták" tovább lépnek a dolgon és nem foglalkoznak vele.

2018. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetszen bármennyire is az a nő, amelyik nyomul rám nincs az az isten, ami rávinne, hogy megcsaljam a párom.

Korrekten megmondom a csajnak, szép nő, szimpatikus meg minden, de van párom, akit senkiért és semmiért nem akarok elveszíteni.

Az ilyeneket mindig elmondom a páromnak. Tőlem hallja a teljes sztorit, mint más, rossz indulatú emberektől abszolút kiforgatva. Általában legyint rá. Ahogy én is fordított esetben.

Bízunk a másikban, őszinték vagyunk egymással, ezek alapkövei egy kapcsolatnak. (3 éve együtt)


29/f

2018. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Flörtölnék vele, aztán leállítanám. Pár napig néha fantáziálgatnék róla, aztán kizárnám, elfelejteném.
2018. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először szépen leépítem. Ha akkor is nyomul, akkor átmegyek flegmába. Aztán ha akkor sem veszi az adást vagy erőszakos, akkor bunkó leszek.
2018. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélgetni szoktam, ha céloz, megemlítem a feleségemet és a lányomat "véletlenül". Ha ez láthatóan nem zavarja, akkor a következő öt percben lekoptatom vlami átlátszó hülyeséggel, hogy érzékelje azért a miértet.

28F

2018. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!