Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek? Mi ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek? Mi ilyenkor a normális? Szakítás után barátnőm lefeküdtek az osztályzásával. Szóval kb egy hónapja dobott barátnőm mert kihűlt a kapcsolatunk és arra várt hogy majd én megyek utána stb.

Figyelt kérdés

de ez nem jött be most a napokba beszéltünk és találkoztunk mondta hogy szeretné ezt újra kezdeni, megbeszélni mindent.

Én mondtam neki állok elébe nekem sok időm volt gondolkodni az én utam egyenes volt és mindig hűséges vagyok.Kiderült hogy szakítás után összejárt az osztálytársával de megbánta és hogy nagyon sajnálja,neki ez tanuló pénz volt és nagyon szégyelli magát. Én adtam neki egy esélyt de rettentő szarul érzem most magam igazából tanácsot szeretnék kérni tőletek hogy mivel és hogy tudok a legjobban felejteni..szeretem és elhiszem hogy hibázik valaki de rettentő kevésnek érzem most magam..



2018. jan. 31. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd magadban, hogy valójában, ténylegesen meg tudsz- e bocsátani. Ha nem, inkább szakíts. Ha igen, akkor pedig minden energiával dolgozzatok a kapcsolat újraépítésén. Amúgy nem neked kellene magad kevésnek érezni...becsüld magad.
2018. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát szerintem , hagyd annyiban azt a lányt. Én tudom magamról, hogy ha tényleg szeretek valakit , nem tudok másra nézni hiába nem vagyunk együtt, az meg hogy kevésnek érzed magad attól lehet, hogy tudod hogy nem szeretett eléggé és mégis megbocsájtottál neki, persze csak magamból kiindulva. Az lenne a legjobb ha tovább állnál
2018. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok tovább állni szeretem és ő is szeret engem és azon vagyunk hogy javítsunk az egészen folytassuk és látom hogy sajnálja nagyon de valahogy nem tudom hova tenni ezt az egészet..
2018. jan. 31. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!