Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normalis? Nem lehet baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Nem lehet baj belole ugye? Hogyan segitsek? (21N es 26F)

Figyelt kérdés
Adott a kovetkezo helyzet:tegyuk fel hogy van egy lany aki orvosit vegez,peldas multu es mindenki felnez ra.Megismer egy fiut,aki 4 evig alkoholista volt,3 doszar a rendorsegen,javito intezet,rosz baratok kozepes szintu munkahely.Egymasba szeretnek es a fiu ez miatt megvaltozik,abba hagyja az ivast,a rosz baratokkal megszunteti a kapcsolatot,mindenki elvan csodalkozva-viszont betegesen ragaszkodo lesz a lannyal szemben,mindegyre nala van,ha beteg a lany ott hagyja a melot es csak erte feljon hogy apolja,sok ajandekot vesz neki(pl orias maci,karkotok)jobb munkahelyet akar hogy hazat epitsen es csaladja legyen habar ezelott nem tervezett ilyeneket, es folyton csak retteg hogy a multja miatt a lany nehogy elhagyja-sokszor olyan ideges hogy reszket is.Mindig elmondja hogy barmit megtenne a lanyert es hogy csak o az egyetlen akiert elni akar.Na en a lany vagyok :( es nem tudom hogy h segitsek,soha nem kertem h valtozzon,nem is tudtam a multjarol,mellettem valtozott es a vegen tudtam meg mikor mar nem felt elmondani hogy rosz fiu volt.Szeretem mindennel jobban de attol felek hogy ha ennyire retteg akkor tonkre megy a vegen :( a szulei nagyon boldogok ettol az egesztol es imadnak szerintuk minden oke,de en ugy latom hogy semmi se oke mert o szenved
2018. jan. 30. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki van csukva, hogy te a lány vagy. Aki orvosit végez vagy tanult és nem diszlexiás, az nem így ír (rosz, 3 dszor, elvan csodálkozva?? stb.)

Annyira szúrta a szemem, hogy el sem olvastam a továbbiakat, mert kamunak tűnik így az egész kérdés.

2018. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Romaniaban elek,vizsgaidoszakom van es ejjelezek egy ideje es aggodok ezert is plusz leszarom az irast csak az erdekel hogy hogy segitetnek-akit zavar ne olvassa
2018. jan. 30. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell generalni a bajt??lepjetek mar tul..es legyetek boldogok. Minden jo,akkor mit kell sirni? Mond el neki h nem hagyod el,szzereted stb..nyugodjon le,es ennyi.mit kell bajt csinalni, ha nincs is??
2018. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondom de nem nyugszik le
2018. jan. 30. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont pszichologus.
2018. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
olyan nincs, hogy nem nyugszik le..
2018. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne a srácnak elmennie pszichológushoz, feldolgozni, hogy egyáltalán miért keveredett oda, ahova és miért ragaszkodik most ennyire hozzá és mit remél ettől az életétől? Kb. átesett a ló másik oldalára.
2018. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En is igy latom-azt hiszem tudom a valaszt,marmint mondta hogy nem torodott vele senki ugy erezte es hogy nincs amit vesztenie,az emberek ugyis leneztek a multja miatt,a csaladja szidta.Kesobb jottem en akinek mindenki azt mondta hogy hagyjam el ot de en ahelyett mindig azt mondtam neki hogy nem baj,csodas vagy,ne gyulold magad kerlek mert en elfogadlak,megoldjuk.Azt mondta hogy meg senki nem mondott neki ilyeneket,es vegre valaki figyel ra es valakinek fontos.Talan ezert?
2018. jan. 30. 23:15
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos is hogy szokatlan neki a szeretet..szerintem ebből nem lehet baj..lassan fel fog épülni
2018. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!