Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek tetszik az illata akkor valószínűleg az én illatom is bejön neki?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a feromonok ès ha mondjuk nekem bejön az ő illata akkor sz enyém is neki? Ez ilyen kölcsönös dolog vagy lehet egyoldalù is?

2018. jan. 31. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Lehet egyoldalú is, akár a viszonzatlan szerelem.
2018. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Modeler ***** válasza:
100%
Vagy lehet a parfümöt érzed... :D
2018. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem következik egyik a másikból.
2018. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül úgy működünk, mint a mágnes, de van rá esély bizonyos %-ban.
2018. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam/hallottam, a szaglás a legkifinomultabb párválasztási eszközünk. Akivel eltér a DNS-ünk, annak az illatát jobbnak érezzük, mint azét, akivel hasonló. Mert minél különbözőbb a DNS, annál erősebb utódokat tudnak létrehozni a felek. Ez biológia. Vmelyik természettudományi csatorna kísérletet is csinált erről.

Szóval ha te az övét vonzóbbnak érzed, valszeg ő is annak érzi a tiédet, mert kellően eltérőek vagytok DNS szinten.

2018. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Gáspár Laci szavait kell idéznem: "Azanyámot"

Ha finom tökfőzeléket főzök és a párom szereti akkor nekem is szeretni kell a krumplis tésztát amit ő főz? vagy lehet ez egyoldalú is?

2018. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a nők sokkal fogékonyabbak erre(eltérő dns felismerése illat alapján), mint a férfiak, mert számukra fontosabb az erőssebb utód, a férfiak pedig a mennyiségre vannak beállítva, így ők kevésbé érzik ezt.


Tehát szerintem nem feltétlen kölcsõnös, a férfiak érdekét nem szolgálta.


Másrészt, ha te vagy a nő, bőven elég, ha te gerjedsz az illatára, ő meg csak pont annyira a tiédre, mint mindenki máséra.


Nálam az arány eddig 2 férfi, akik imádták az illatom, én meg nem az övéket, 1 férfi, akiét én szerettem, ő nem különösebben az enyémet, és egyszer volt kölcsönös az egész, de akkor benyögte a srác, hogy örülne, ha inkább különböző parfümöket használnék, pedig előtte többször mondta, mennyire tetszik neki a bőröm saját illata. Csak ez az utolsó volt kölcsönös szerelem.


Szóval szerintem férfiaknál ez nem számít.

2018. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

A feromonok nem így működnek. A parfüm tetszhet, a feromon viszont egy olyan anyag, hogy inkább ha nem megfelelő az illető (genetikailag), akkor nem tetszik. Pl akiknek túl közel van egymáshoz a genetikai állománya, azok egymás izzadságszagát elviselhetetlenül büdösnek tartják. Meg ilyenek.


A mai világban, ahol van dezodor, parfüm, testpermet meg még az öblítő szaga is, ez semmit sem ér.

2018. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!