Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szex egy 20 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex egy 20 évvel idősebb pasival?

Figyelt kérdés

Szóval, tudom,ez durván hangzik...DE az egyetem alatt megismertem egy idősebb oasit,akivel nagyon egymásba szerettünk.

Már 5 hónapja tart. Volt már barátom gimiben,szb,de orálnál tovább még egyikkel sem jutottunk,mert tényleg csak az "igazival" akartam elveszíteni.

Szóval "rendesen" most fog először megtörténni vele.

Nagyon más egy 40 éves férfi egy 19 éves lánnyal? Nem fog nagyokat nézni,ha bénázok? Mármint nagyon máshogy fog viselkedni szerintetek,mint egy 40 éves nővel viselkedne? Félek,hogy most először érezni fogjuk a korkülönbséget.

19L



2017. máj. 13. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

szex egy férfi számára az esetek többségében ugyanaz:


csaj fekszik mint egy darab fa, és csinálnak vele dolgokat

az hogy 19 vagy 49 az csak kinézetbeli különbség


egy csaj nem tud bénázni szexben valójában, szóval emiatt ne aggódj, nem lesznek elvárásai veled szemben, csak nézz ki jól, legyél szűk, és adj ki aranyos nyögdécselő hangokat közben, máris nyert ügyed van

2017. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
#1 elég nagy probléma, ha te tapasztalatból beszélsz...
2017. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Én is annó,amikor ennyi idős volt egy 40 év fölötti férfival vesztettem el.

Nyugi te nem tudsz bénázni,csak annyit ,hogy fájni fog.

2017. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"az egyetem alatt megismertem"

A tanárod (volt) ?


Amúgy ha nagyon egymásba szerettetek, akkor egyrészt bízz meg benne jobban, és ne aggódj azon, hogy ő problémázna azon, ha esetleg "bénázol", hiszen elvileg tisztában van vele, hogy te még tapasztalatlan vagy. Másrészt pedig, ha tényleg szeret ő is téged, akkor megértő, figyelmes és óvatos lesz veled.

2017. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Az igazit kereste. Milyen romantikus is az igazi után vágyakozni. Hmmmm És meg is lett. Egy 40 éves ember.

Majd amikor a makkja széle belülről dörgöli a garatodat a zacskója meg kívülről csattog az ádámcsutkádon akkor vedd ki a szádból a farkát egy pillanatra, nézz a szemébe és mond azt, hogy apa.

2017. máj. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem a tanárom, az egyetemmel van közösen egy cége,valamit kutat,a folyosón találkoztunk.

Utolsó, téged minősít a válaszod.:)))

2017. máj. 14. 09:53
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Téged meg a kérdésed.
2017. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kamu.
2017. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló volt a kor (én vagyok a férfi).

A barátnőm nem bénázott, mert mire "rendesen"megtörtént, már sok hónapon át pettingeltünk, ismertük meg egymást lelkileg is, tesileg is, szexuálisan is.

2017. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: És türelmes, megértő voltál vele?

Illetve komolyan vetted/veszed őt?

2017. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!