Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi okozhatja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi okozhatja, hogy valaki együtt él a párjával, közben ilyen gyakran a szüleihez utazik?

Figyelt kérdés

Adott egy pár, 10+ éve együtt, esküvő előtt, gyerektervezés közben.

Egyikük heti 2-szer nem megy haza munkából, hanem a szüleihez megy, és másnap onnan megy dolgozni. Ha beteg, akkor 1-2 hetet tölt a szüleinél. Ha a párja beteg, akkor is a szüleihez megy arra a hétre.

Szerintetek ez normális? Mi okozhatja?


2018. febr. 2. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem százas. Okát nem tudom. Hacsak nem átmenetileg ápolja valamelyik szülőjét.
2018. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őt kerdezted erről?
2018. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szülőknek a világon semmi bajuk, életerős, makkegészséges, fiatalos dolgozó emberek.

A kérdésben szereplő pár 30 éves egyébként.

2018. febr. 2. 16:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de nem ad normális választ.
2018. febr. 2. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Tutira van vkije. Az mindent megmagyaraz. A szulohoz viszi fel. Ok az alibi.

Ezt 98%.

N/34

2018. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Ha jól sejtem ő a férfi. Nem tud elszakadni a szüleitől + kényelmes a mamahotel. Gondolom azért megy oda betegen, mert anyuci a hátsóját is kitörli. Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy ott hagy téged egyedül, ha beteg vagy. (Párom egyszer egy fontos családi programot mondott le, mert beteg voltam. Igaz, hogy anyuka megsértődött, de eszébe sem jutott egyedül hagyni.) Én nem kötném össze az életem egy ilyen emberrel. A leírtak alapján nem lehet rá számítani. Normális felnőtt nem tölt hetente 2 éjszakát a szüleinél, ha van saját élete. Komolyan nem értem, mit keresel még mellette, azt meg pláne nem, hogy hogyan jutott eszedbe vele házasságot és gyereket tervezni! Mi lesz később??? Ha ne adj isten megbetegszetek te is meg a gyerek is, akkor is anyukánál fog nyaralni? Gondolkozz! 28N
2018. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Én a tesója vagyok, és a nővéremről van szó.

Múlt héten beteg volt, egész héten itthon wellnessezett, pénteken hazament, aztán tegnap megint megjelent, mert hogy most a párja beteg, úgyhogy közölte hogy ezen a héten is itt lesz.

Nekem ez nagyon fura, de nem mond rá semmit, ha rákérdezek... egyszer mondott annyit, hogy nálunk jobb a gyógytea, ami van, de azért ez nem magyarázat :D

7 éve laknak együtt, azóta ez megy...


#5

Nem hoz ide senkit :D

2018. febr. 6. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!