Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és nők! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egy pasit sem fogsz tudni megtartani, ha az összes vágyát teljesíted.

Addig vagy érdekes egy pasi számára, amíg marad benned titokzatosság és misztikum. Persze, amíg tart a szerelem, ez nem igaz. Csakhogy a szerelem nem tart örökké. S amint kihunyt a tűz, hamar lelép mellőled.

Továbbá a fiúnak se tesz jót, ha alapból kiszolgálják az ízlésüket, mert akkor nincs miért erőlködniük, nincs miért küzdeniük, fejlődniük, s jobb emberré válniuk.


2018. febr. 2. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hogy ilyen xarságokon csak a nyomorult szinglik filóznak, és próbálják erre kenni azt hogy megint kidobták őket.. Jó kapcsolatban az emberek nem agyalnak ilyen fszságokon :D
2018. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
9%

Szerintem a legtobb no igy gondolja, s ezert papuccsa probaljak nevelni, az elso perctol a ferfit. Aki nem akar balhet, ezert belemegy. Aztan idovel vagy a nonek lesz elege, s azt mmdhja, hogy nem tud ferfikent nezni ra, vagy a ferfinak lesz elege, s veszekedes veszekedes hatan.


A jo parkapcsolaton mindket felnek aktivan kell dolgoznia.


Hat, nem tudom, de en ugy vagyok, vele, ha az osszes vagyamat teljesiti minek keresnek mast.

2018. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be egy ilyen gondolkodású nő. (F)
2018. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt úgy olvastam valahol, és kíváncsi voltam, ki milyen véleménnyel van erről :D

Mert én nagyon "túltoltnak" gondolom ezt az egészet.

2018. febr. 2. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem a vágyteljesítés a gond, hanem a seggnyalás és az alárendelődés. Aki felcsap csicskának, ne csodálkozzon, hogy lecserélik, mint a használati tárgyakat. Egy embernek van szabad akarata, egyénisége és saját élete. Én személy szerint ezt szeretem/szeretném érezni egy kapcsolatban. Ez nem zárja ki, hogy jól össze tudjunk dolgozni és minden vágyunk megvalósítsuk együtt.
2018. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez ilyen Müller Pèterbe oltott oravecz coelho típusú baromság. Az a nő akinek pedig ez jelenti a párkapcsolati irodalmakban az etalont nálam felejtős.
2018. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok esetben így működik. Senki sem szereti az önbizalomhiányos, megalázkodó, kapcsolatfüggő papucspartnereket. Akik inkább nem vallják be a saját vágyaikat, hanem a másikéhoz igazodnak, és nem állnak ki magukért. A pasik szeretik megőrizni a független, önálló énjüket egy kapcsolatban is és azt is szeretik, ha ez egy nőben is megvan.
2018. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Akkor lép le ha kiábrándul. És ezen nem fog segíteni ha nem nyílik meg a nő, ha nem hagyja hogy igazán megismerje a férfi. Persze mondhafjuk hogy akkor ábrándul ki ha megismer, nos ebben is van valami. De az igazi szerelem, az igazi kapcsolat arról szól, hogy minden rossz tulajdonsága mellett is ugyanúgy szeretjük a másikat. Sőt még talán jobban is mert innen tudjuk hogy egy hús-vér ember, hasonló érzésskkel mint mi magunk.
2018. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!