Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek az jön le rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek az jön le rólam, hogy halott vagyok belül akkor úgy már nincs is értelme semminek igaz?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 00:26
 1/4 Modeler ***** válasza:
Te hogy érzed?
2018. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Te depressziós vagy. Légy szíves kérj segítséget.
2018. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem sok. De ha össze is jönne se lenne jövője.

Először tedf rendbe magad, utána az ismerkedés is jobban fog menni.

2018. febr. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen személyiségtípus.

Nekem egy srác haverom volt ilyen, akinél olykor ezt éreztem, (0 érzelem, illetve csak kamu tettetés a külvilág felé, amit én észrevettem, a szemeiben pedig nem láttam semmit, csak ürességet olykor, mint pl egy pszichopatáknak).

De ahogy jobbban mehsimertem, észrevettem, hogy valójában vannak neki is érzései, még ha ez nem is látszik, sőt. Rengeteg dolog foglalkoztatja őt valójában, csak sok érzelmi elfojtás van benne vélhetően, nem éli meg ezeket.


Voltak azért neki is őszinte érzelmei az arcán, nem a kamu osoly, meg kamu gesztusok. Sőt, a szemét is láttam csillogni később. Az ember mindig tud változni.

2018. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!