Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknál mi választja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál mi választja el az egyszerű vonzódást a szerelemtől?

Figyelt kérdés
Mi a férfiaknál a "szikra"?
2018. febr. 3. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanúgy, ahogy a nőknél is, randi után vagy érzed, hogy szeretnéd folytatni, érdekel az illető, vagy nem. Ennyiről szól a szikra.


A vonzódás általában csak testi, a szerelem pedig akkor alakul ki, mikor már megismerted a lelkét is és azzal együtt szereted.

2018. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem személyfüggő. Mindenki számára más a vonzó, van akinél a viselkedés, például ha a nő zavarban van, míg másoknál a határozott jellem, különféle tulajdonságok...
2018. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor hiányzik, ha nem vagyunk közel. Apróságok is tetszenek.
2018. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezen már én is gondolkoztam és arra a következtetésre jutottam,hogy az illat ami elválasztja a vonzódást a szerelemtől.

ha adott több szép lány akivel együtt vagyok egymásután,de az egyikük természetes illata olyan ami éppen passzol az én orromhoz,akkor kész.

amikor találkozunk és meglátom már vigyorgok.

közel jön, megérzem az illatát már ugrik is össze a gyomrom,a farkam feláll és laposakat pislogva csak nézem a nőt.

dugás után pedig csak fogom és csodálom mintha egy idegen bolygóról jött volna.

amúgy ritka belefutni egy pont olyanba akit ennyire nekem találtak ki illatilag is.

szóval ebben a feromon dologban nagyon is van valami.

2018. febr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WheneverYouWant ***** válasza:
MInden férfi fejében van egy elképzelés a tökéletes nőről. Ha épp egy olyat talál akkor könnyen szerelmes lesz. Szóval attól függ hogy milyen könnyen szeret beléd hogy mennyire hasonlítasz a már előre elképzelt lányhoz.
2018. febr. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!