Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknál miért egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál miért egyértelmű az, hogy aki szép, jól érzi magát az csakis egy beképzelt pics@a lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyről megkapom én is, hogy "jól néz ki? Áhhhh, erre havonta többet kell költeni mint egy ..... (mindig mást mondanak):D


Amikor pedig megmondom, hogy

1- van saját keresetem, így nem vagyok rászorulva mások pénzére

2- még akkor is rosszul érzem magam, ha mindig csak párom szeretne fizetni. Moziban pl mindig felajánlom, hogy vagy a jegyeket, vagy a nasit, de valamelyiket szeretném én fizetni. Vagy ha meghív valamire, akkor legközelebb én hívom meg.


De persze ezeket nem veszik figyelembe, mert aki magabiztos, jól érzi magát a bőrében, tisztába van magával, ő akkor biztos egy beképzelt, flegma nő lehet, aki sokba kerül a férfiaknak.



Miért alakult ez ki?


2018. jan. 31. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy fogalmam sincs.

Eleve csak olyan nőhöz vonzódok, aki jól érzi magát, életvidám és magabiztos.

A szépség pedig szubjektív.


Lehet kisebbségi komplexusok van.

2018. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Csak a kisebbségi komplexusos, nagyra nőtt kisfiúknál hátrány az önbecsülés, normális férfiaknál nem.
2018. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Irígység.

Új autóra rámondják, hogy az csak egy ... Bezzeg az ő nagykorű prémium bontószökevénye.

Új pulóverre mikor meglátják a márkáját: Normális aki 40.000 forintot kiad érte?


Sok olyan embert szeretnél aki sajnálna?

Legyél igénytelen, műveletlen, szegény,...

Bocs ez sem fog segíteni: Ez Magyarország.

Próbáld ignorálni a Tahó Bunkókat.

2018. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Mert ha 10-ből 9 ilyen, senki nem fogja az idejét a 10. keresésére vesztegetni.
2018. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!