Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire szerencsétlen lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szerencsétlen lennék a párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Röviden magamròl. 21 éves nő vagyok. Nem vagyok tùl magas, alkatilag van 6 kg plusz rajtam de arányosan oszlik el. Mostanában kezdtem el sportolni. Jòl öltözködöm és nem rakom magamra egy kilò sminket se. Dolgozok, a családommal élek.

Kicsit el vagyok keseredve 21 éves vagyok és nincs párom nem jön össze senki. A család és a rokonság, sőt a barátok és kollegák is kérdegetik,hogy miért nincsen. A választ nem tudom.

Volt egy távkapcsolatom ami 1,5 évig tartott. Utána volt egy kapcsolatom ami rendes kapcsolat volt. Nem voltam szerelmes az illetőbe, tudott ròla mégis ragaszkodott hozzám. Én meg nem küldtem el mivel ùgy mond volt egy valòs kapcsolatom, azòta vége.

2 éve nincs senkim ebben az időben felregisztráltam egy társkereső appra. Ahol megismerkedtem egy sráccal. Jòl elbeszélgettünk terveztük az első talalkát majd egy este hirtelen találkoztunk bár nem volt tervezett mind a ketten haza igyekeztünk, végül haza vitt és ùtközben beszélgettünk. Ùgy éreztem jòl elvoltunk az idő alatt. Majd otthon pár sort ìrt nekem. Gondoltam lesz folytatás, de semmi nem lett. Másnap mintha idegen lettem volna számára. 2x még kerestem az illetőt de hiába.

Kis idő után megismerkedtem egy közössegi oldalon egy férfival aki nagyon szimpatikus volt. Nagyon egy véleményen voltunk és nagyon helyes is volt. Ő tipikusan az a férfi volt számomra akit el tudtam volna képzelni idővel a férjemnek. Valami viszont nem stimmelt vele. 4x hìvott el randizni mégse jött össze egy se és nem az én hibámbòl. Ez után éléggé lehangolt voltam hiszen 2 férfi és valahogy egyiknek se voltam jò.

Végül barátnők unszolására ùjra regisztráltam az appra ahol az első sracot ismertem meg. A srác akkor is fent volt ezen az oldalon. Megpròbáltam nem foglalkozni vele. Közben elkezdtem beszélvetni egy közelemben lakò sráccal. Azt gondoltam, hogy végre a sors akkor őt nekem szánja. Boldog voltam mikor ìrt. Sokat gondoltam rá. Végül találkoztunk. Nagyon jòl éreztük magunkat. Nagyon sokat beszélgettünk, nem volt kìnos csend se kìnos pillanat. Sőt tervezte a következő találkozòt is, még aznap este kaptam üzenetet hogy milyen jòl érezte magát. Másnap már kevesebbet beszéltünk de gondoltam a munka miatt. 3 nap eltelt a találkozò után és nem beszéltünk egyszerűen már nem ìrt nem keresett. Hiába kezdeményeztem megnézte és ennyi.

Teljesen ki vagyok. Elvagyok keseredve 3 személy tűnt el hogy nem értem a dolgokat, egyik se mondott semmit. Ezek szerint csak velem van valami. Azòta ismerkedni se akarok, feladtam. Mély nyomot hagyott bennem ez a 3 srác. Nincs olyan nap hogy ne marcangolnám magam emiatt. Pedig már 4 hònap eltelt az utolsò eset után. És most hiába van egy srác aki pròbálkozik nálam teljesen falat épìtettem és hiába hìv találkozni csak nemet tudok mondani mert tudom mi lesz a vége... lelép .. megint nem tudom mi miatt.


2018. febr. 3. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj, én is hasonló cipőben járok, tartósabb nem akar összejönni.. de előbb utóbb ígyis úgyis összejön, csak még nem találtad meg.. :)

24F

2018. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Remélem :) bár most tényleg feladtam magamban. Inkább csak azt remélem hogy ez a dok negetìv hatás nem fog mutatkozni a későbbi szerelmi életemben
2018. febr. 3. 23:16
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Hogy lehangolja ha valaki megint belinkelné a grafikont arről mik a nő legjobb évei
2018. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Én is 21 vagyok, szintén 2 éve szingli, és mellőlem is folyton eltűnnek a pasik. Nem értem, miért. Mindig mondják, hogy jó nő vagyok, vékony, csinos. Egyetemen tanulok, nincsenek káros szokásaim, szeretek eljárkálni otthonról, minden programban benne vagyok, állítólag pozitív kisugárzásom is van. Szóval semmi olyan tulajdonságom nincs, ami okot adna erre, nem vagyok hisztis és tapadós sem, viszont bújós igen. Akikkel akarnék együtt lenni, azok tűnnek el idővel, van, aki szex után, más pár hónapos kapcsolat után, de azután mégsem lesz több. Akikkel nem akarnék kapcsolatot, azok meg persze odalennének értem. De az ilyen kapcsolatnak nem lenne értelme, nem lennék boldog.


Én most döntöttem el, hogy elbeszélgetek egy pszichológussal, mert fixen bennem van valami hiba. Szerintem neked is ezt kéne tenni. Egy hozzáértő kívülálló nagy eséllyel segíthet. Én arra gyanakszok, hogy lehet túl nehezen nyílok meg, nehezen kezdek el kötődni, érzelmeket kimutatni...de pont a csalódások miatt lettem megfontoltabb, zárkózottabb, bizalmatlanabb. Szóval nem tudom, lehet mégis létezik balszerencsés párkapcsolati sors és nekünk az jutott :D

2018. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Őszintén sokat gondolkodtam azon hogy fel kellene keresnem egy szakembert. Viszont abban kétlem hogy segìtene megválaszolni hogy az előző 3 férfi mégis miert tünt el
2018. febr. 3. 23:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a netes társkeresőket, csak időpocsékolás. És ne cél legyen a társkeresés.

Egyszerűen csak éld az életed, érezd jól magad, és legyél nyitott és érdeklődő, ha megszólít egy szimpatikus srác. Vagy ha te látsz egyet, akkor te szólítsd meg.

2018. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt segíthet kideríteni, hogy van-e valami benned, ami gátolja egy kapcsolat kialalkulását. Pl lehet tudat alatt tök bizalmatlan vagy és ez eleiasztja az embereket. Vagy nem tudom...lehet társkeresőn a képeken jobban néztél ki, mint élőben xd Bár ez ugyanúgy nem magyarázat arra, hogy miért járok én is sokszor így, holott én nemis társkeresőzök. De valami oka biztos van..
2018. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Talán egy kicsit tudat alatt bizonytalan vagyok. Annyi hogy kicsit izgulok ha pl tudom hogy most épp randira megyek de pont amiatt hogy ezek előfordultak
2018. febr. 3. 23:35
 9/12 anonim ***** válasza:

4: Ezt tapasztalom én is, ez annyira durva, hogy ha nekem tetszik valaki, akkor őneki én meg nem, de volt már olyan is, hogy szegény lány oda volt értem, de sajna nekem meg ő nem tetszett... És a legjobb amikor valakivel nagyon egy hullámhosszon vagy, de ott a korkülönbség ami zavarja őt, na az a legrosszabb. :( Olyan igazságtalan soxor a sors, de nem szabad feladni, nem szabad görcsösen rápörögni erre a társkeresésre. Ha valaki random szimpi, akkor barátkozni és utána kialakul a maga természetes módján a dolog!


Kérdezőnek is szól: Nagyon sajnálom, hogy az a három személy nem jött össze (nézd meg a koromat, hajjaj nekem hány, bár én ffi vagyok), de ez nem szabadna, hogy letörjön, sajnos én is azt a hibát elkövettem, mint a kedves négyes hozzászóló, hogy elkezdtem idővel falakat húzni magam köré, ez olyan "jól sikerült", hogy van egy nagy tátongó lyuk az életemben ahol bezártam magamat egy nagy csonttoronyba és onnan, mint a szurikáták pipiskedtem kifelé. :) Persze barátkoztam mindég is, de tovább már nem mertem engedni senkit sem. Nem jaóó módszer, hidd el! :)


Fel a fejjel és ne add fel! :)


39F

2018. febr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Kis idő után megismerkedtem egy közössegi oldalon egy férfival aki nagyon szimpatikus volt. Nagyon egy véleményen voltunk és nagyon helyes is volt. Ő tipikusan az a férfi volt számomra akit el tudtam volna képzelni idővel a férjemnek. "


"Közben elkezdtem beszélvetni egy közelemben lakò sráccal. Azt gondoltam, hogy végre a sors akkor őt nekem szánja."


Nekem úgy tűnik, hogy kicsit túl kétségbeesetten igyekszel társat találni. Ha váltasz pár mondatot egy idegennel - ráadásul még csak online felületen - már arról ábrándozol, hogy akkor ő az ideális férj-jelölt, vagy minimum neked szánja őt a sors. Nem lehet, hogy túlságosan akarod azt a kapcsolatot, és ezért rágörcsölsz a dologra? Ha a másik fél ezt megérzi rajtad, az könnyen megijesztheti őt.

2018. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!