Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lököm el magamtól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lököm el magamtól az összes lehetőséget?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bízom a nőkben. Egyetlen egyben sem, pedig nagyon sokat ismerek.. Szerelmes még nem voltam de kétlem, hogy valaha is leszek. Nem vagyok az a típus aki egy este után nem hívja fel a csajt, inkább próbálom megismerni, mert én hülye mindig azt hiszem, hogy talán ez most összejöhet. De amikor már kezd komolyabbra fordulni a dolog, egyszerűen elmegy az egésztől a kedvem és szó nélkül megszüntetem a kapcsolatot a lánnyal. Miért vagyok ekkora szerencsétlen?

2013. máj. 8. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy még nem vagy felkészülve rájuk.Vagy egyszerűen csak félsz elkötelezni magad valaki mellett.
2013. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább attól félek, ha összejövök valakivel egy idő után megun és lecserél másra. Nálam sokkal jobb és izgalmasabb férfiak is vannak, semmi különleges nincs bennem.. 21 éves vagyok mellesleg.
2013. máj. 8. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam ez fordítva szokott lenni. Az talán még rosszabb.

17F

2013. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezzel szerintem ne foglalkozz...tarts egy kis szünetet a csajozási próbákban,aztán meg kezdd el újra,a számodra legjobb jelöltnél,és ne hagyd magadnak,h otthagyd csak úgy hirtelen...
2013. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!