Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit nagyon szeretek,amikor egymásra nézünk annyira beleméjedünk egymás tekintetébe,nehéz elnézni...

De amikor egyszer elkezdtünk járni,nem foglalkozott velem,hamar vége lett.Ez volt 2hete,de én még mindíg szeretem,és még ugyanúgy nézünk egymásra,de nem tudom hogy ő hogy érez irántam?Egyáltalán számítok neki?Valahogyan ki szeretném deríteni...valahogyan azt szeretném elérni hogy valami jelét adja az érzéseinek...De hogyan?Léccives segítsetek megoldást találni!

Egy 14 éves lány


2010. jún. 6. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldd a szeret szót és a fiú kersztnevét a 1788-ra az alábbi formátumban: szeret/józsi. SMS-ben kapod meg a választ.
2010. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a férfiaknak nincsenek érzéseik :/
2010. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom,de ő mégis valahogyan más,látom a szemében...de lehet hogy rosszul látom...:(
2010. jún. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!