Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 195 cm vagy annál magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

195 cm vagy annál magasabb férfiak! Van közületek olyan, aki semmi esetre sem jönne össze egy 160 cm magas nővel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Mint apró lány( 164) mondom, hogy ne aggódj. Az én párom 206 cm magas, és mesélte, hogy a magasa srácok imádják a cuki, alacsony lányokat!

És a sok irigy, alacsony hapsi véleményére ne is adj, hogy hülyén nézünk ki, mert ők maguk miatt mondják mert ők néznek ki hülyén a magasabb barátnőjük mellett ;)

2018. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak 190 vagyok, de összejönnék. Nővérem 165 centi és nem tartom nagyon alacsonynak.
2018. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Azt nem mondanám, hogy semmi esetre, de nagyon nagyon valószínűtlennek tartom. Nálam speciális kérdés a magasság, így nagyon extra helyzet kell hozzá, hogy másképp döntsek.


26/F

196 cm

2018. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy vettem észre, hogy inkább a magasabb nőket kedvelik, praktikusság egyrészt, másrészt a “szexi, hosszú combok”. Ezzel a két kifogással szoktam találkozni.
2018. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak 184 cm vagyok, de még másfél méteres csajjal is összejönnék. (Kylie Minogue pont ennyi.:))
2018. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 186 vagyok, de magasnő fétisem van, barátnőm is pár centivel magasabb, mint én :D

(bár lábbeliben magasabb vagyok)

Persze ha amúgy minden oké, csak a magassága nem, az nem jelentene attól még akadályt :Dt

2018. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Alapvetően a magas nők tetszenek, de nem kizárt, szóval nem mondanám, hogy semmi esetre sem.

Ha nagyon egy hullámhosszon lennénk, akkor lehet, hogy nem érdekelne a magassága.

Viszont mivel 160 centisként neked csak a 2 méteres férfi a jó, annyira felszínes és egyszerű vagy, hogy biztos, hogy nem lennénk egy hullámhosszon. Szóval ilyen nő esetén semmi esetre sem, és nem a 43 centi magasság különbség miatt.

2018. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, igazán köszönöm, hogy nem ismersz engem, és már ilyen lazán véleményt mondasz rólam. Ez rólad is elárul 1-2 dolgot. Az meg sem fordult a fejedben, hogy talán tetszik nekem valaki, aki pontosan 195 cm magas és emiatt merült fel bennem a kérdés?
2018. febr. 4. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Igaz nem vagyok 195, csak 184... De az arány miatt mondom, hogy exem 150cm volt. (Monták is ránk, hogy "aranyosak" vagyunk). Nálam mondjuk nem van elől a prioritási listán, hogy milyen magas a nő (jobban érdekel a személyisége), de ha tényleg választani kellene (fúú, erőltetett sarkítás, de menjünk bele alapon), akkor én is az alacsony lányokat szeretem. És pont talán a kettes hozzászóló által megadott pszichológiai aspektusa miatt. (Cuki, alacsony, védelmező ösztön, stb. ^_^)
2018. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!