Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, vagy van értelme Badoora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, vagy van értelme Badoora regisztrálni?

Figyelt kérdés

Ott lehet ismerkedni?

Úgy tapasztalom a férfiak bátrabbak írásban, mint szóban.

Ezzel nincs is baj. Elkezdeni egy ismerkedést írásban, majd folytatni élőben sincs gond szerintem.

Azt tapasztalom sok ember inkább elzárkózik élőben, még az is, aki ismerkedne. Ennyire bezárkóztunk volna a maganyunkba, vagy a csalódásainkba?

Nekem is voltak rossz tapasztalataim férfiakkal, voltak jók is. De ettől függetlenül szeretnék ismerkedni, egy normális kapcsolatot, ahol jól érezzük magunkat, vannak közös programok, egy mozi, vagy egy kirándulás, vagy egy kis séta beszélgetünk, nevetünk.

Erre vágyik még férfi?

Vagy mire vágynak most a férfiak?


2018. febr. 4. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne azzal törődj, hogy mire vágynak a férfiak (eleve értelmetlen kérdés, mert sokféle férfi van), inkább azzal törődj, hogy mire vágysz te és ehhez keress megfelelő férfit.


Szerintem nem ciki a Badoo, épp csak annyi, hogy sokaknak rossz tapasztalata van vele, mert fárasztóan minden komolytalan pali ismerkedik ott. De ha neked szerencséd van vele, akkor hajrá.

2018. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a badoo-n, ismerkedtem, volt onnan több randim, egyet leszámítva minddel tartom a kapcsolatot igaz baráti szinten ragadtunk, mert hiába volt meg írásban a közös szimpátia, miután találkozóra került a sor, sose az a személy volt akit a beszélgetéseinkből vártam :D részükről megmaradt, hogy komolyabban érdeklem őket..

Egy volt aki találkozás után nem hogy szimpatikus maradt volna inkább egy fajta undort váltott ki, annyira más volt mint vártam...

De van/volt részem kölcsönös vonzalomban is :) ami még bontakozik..

Szerintem megéri társkeresőzni bár meg van az előnye és hátránya is...

26/L

2018. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsmondat elhangzott:


Ne azzal törődj, hogy mire vágynak a férfiak (eleve értelmetlen kérdés, mert sokféle férfi van), inkább azzal törődj, hogy mire vágysz te és ehhez keress megfelelő férfit.

2018. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pasiként azt mondom érdemes. Kicsit kell válogatni...de akkor is.
2018. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ettől függetlenül szeretnék ismerkedni, egy normális kapcsolatot, ahol jól érezzük magunkat, vannak közös programok, egy mozi, vagy egy kirándulás, vagy egy kis séta beszélgetünk, nevetünk."


Hol kell aláírni??? :)))


Viccet félretéve, hogyne lennének! Nem ismerem a badoot, de a hallomások, közvetett tapasztalatok alapján, nem lesz könnyű dolgod! :)


39F

2018. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

.1 és 3.

Én tudom mit akarok, de ha ők nem ezt így 😃 ebben a formában?!

2018. febr. 4. 14:49
 7/8 A kérdező kommentje:

5.

Hol szeretnél aláírni? ☺

2018. febr. 4. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Nőként bármelyik társkeresőn pillanatok alatt találhatsz párt. Minimum ötszörös férfitöbbség van minden ilyen oldalon, és normálisak is bőven akadnak köztük.

Férfiként már jóval nehezebb dolgod lenne, én még Badoon normális nőt nem láttam.

2018. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!