Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon egy 11,12,13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy 11,12,13 éves gyereknek mi értelme randiweboldalra regisztrálni?

Figyelt kérdés
minek neki (az ő korában) egy neten talált fiú?!

2013. márc. 29. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Unatkoznak, nem tudják, mit kezdjenek magukkal, és persze

a párkapcsolatot látják mindenhol.

2013. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószinúleg a kedves szülők-bár mindent megvettek neki-de éppen meg sem kérdezik, hogy él-e, hal-e, és mivel unatkozik, és izgatja a téma, felmegy..
2013. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

miért egy idősebbnek mi értelme?

akinek szüksége van valakire, az általában csúnya és sosem fog találni még ott sem, aki jól néz ki, az pedig csak fejleszteni akarja az egóját ezáltal, hiszen nem társat keres, azoknak a való életben is akad bőven jelentkező

2013. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én mondjuk 13 évesen még az első csókomon sem voltam túl...nem értem én ezeket a kölyköket hova a p.csába sietnek????26L
2013. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak
2013. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RaZeR1912 ***** válasza:
A világ változik de rossz irányban változik 7-8 évesen már elmondja nekik a sz*x et 12-14 évesen már nem szüzek 21 évesen már annyira megunják az életüket hogy öngyilkosok lesznek...Idáig jutott ez a világ mert a gyerekek túl hamar nőnek fel és megunják az életüket...
2013. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!