Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy belegondoltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy belegondoltál mit érez egy nálad rosszabb esélyekkel induló férfi ha elhappolod a nőjét?

Figyelt kérdés

Ez a fajta önkontroll él még v már kiveszett..


Mondjuk látod a nőjén, hogy felvillant rád a szeme, meg tetszik, meg egyedül vagy de mégis azt mondod magadban: "nyugi picinyem csak maradjatok együtt"


2018. febr. 5. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Van, aki ilyen, van, aki olyan, nincs egyértelmű válasz. Én személy szerint egy jó darabig sajnáltam a srácot, aki sokáig tepert a páromért, aki végül "engem válaszott inkább". Hozzá kell tenni, hogy régóta ismertem a srácot és nagyon kedvelem. Azóta szerencsére boldog kapcsolatban él ő is.

De a hétköznapokban nem szokott ilyen helyzet előfordulni, nem szoktam eleve ilyen szemszögből vizsgálni másokat.

2018. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Volt egy exem, akivel egy srác a mi megismerkedésünk előtt egy évvel is össze akart jönni, de nem lett belőle semmi. Aztán miután szakítottunk, mégis összejöttek.


Eleve nem értem azokat, akik ilyen drámaian fogják fel a társkeresést. A "Jaj, nem kellettem XY-nak, de szörnyű :(" gimiben még oké, utána már szerintem fura. De azt hozzáteszem, nem ismerkedem olyannal, aki kapcsolatban van.

2018. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen nincs, hogy tudatosan teperve elhappolom más nőjét. Szerintem bunkóság. Ha tudom, hogy párja van, nem flörtölgetek vele, természetes próbálok lenni, mint mindenki mással. Ha ennek ellenére ő esetleg úgy dönt, hogy szakít a párjával - miattam, vagy egyébként is-, akkor nem látom akadályát, hogy legyen valami köztünk. Akkor igen, belegondolok, hogy az előző pasi mit érezhet, de ha igazán belegondolunk, egyszerűen nincs tovább dolguk együtt, és kész. Időpocsékolás olyannal együtt lenni, akivel csak úgy elvagy. Nem csak az egyik fél szempontjából, de a másikéból is. Lehet "ellopjuk" az időt a párunktól és közben összejöhetne azzal, akivel tényleg boldog lenne és harmóniában élne, nem csak úgy elvagytok.


Volt olyan szituáció is, hogy a nő, akihez hónapok óta vonzódom - biztos van nektek is olyan nő, akivel ha tehetnétek leginkább összejönnétek és legjobban tetszik-, egy gyenge pillanatában rám nyomult. Haverom nője, így nem használtam ki a helyzetet, még ha nagyon fájt is utána.

2018. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a személyiségtől függ nagyban... semmi mástól.
2018. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor jó
2018. febr. 5. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mondjuk látod a nőjén, hogy felvillant rád a szeme"


És akkor mi van? Az szerinted azt jelenti, hogy vágja ki egyből a kapcsolatát egy szemvillanás miatt?


Iyen simán előforuld, fordult velem is, önkéntelenül is találkozott a szemem más férfiéval. Ugyanúgy megmarad az emberi jellege a nőnek is, mint egy férfinak.


Én csak észbe kaptam magam ekkor, hogy vonzalom lehet? ( még csak nem si tudatosan voltak ezek), és utána ennyi, semmi nem történt. Nem nyomultam, vagy ilyesmi.


Az, hogy ki tetszik vagy vonz, nem tudod irányítani. Ettől még nem gudunk félre mindenkivel, akivel összevillan a tekintet, erről szól az elköteleződés. Nem pedig a vakságról, ahogy főleg a férfiak szokták ugye mondani. ;))

N

2018. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl sokszor éltem ezt meg a másik oldalról ahhoz, hogy sajnálni tudjak bárkit. Ha ilyen helyzetbe kerülök valaha, egy percig sem fog érdekelni. Csak arra fogok gondolni, hogy tettem egy nagyon apró lépést azért, hogy visszafizessem az életnek azt, hogy eddig csak a másik oldalon lehettem. És ha ez ezerszer történne meg, akkor se lenne utána lelkifurdalásom. Az elmúlt 10-15 évemet azzal se pótolnám be.
2018. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy velem volt, hogy véletlenül is összevillant a tekintetem egy sráccal, aki előttem volt a városban. A barátommal voltam.

Igazából azt néztem, mit csinál, de elkapta a teintetem.

A barátom emg utána ideszólt, hogy az a srác most engem néz ennyire folyton, vagy az embereket, mert már nem először pillantgat ide.


Akkor leesett, hogy ő ezt 1000%-ban "úgy" értelmezte, hogy azért néztük egymást. Pedig részemről nem.

N

2018. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!