Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek azt, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AchromaticSmarties kérdése:

Ti nem érzitek azt, hogy ha feljöttök ebbe a kategóriába olvasgatni, hogy egyszerűen rosszabb lesz a kedvetek, mint előtte volt?

Figyelt kérdés

Annyi magatehetetlen, nyomorult ember ömleszti ki itt magából a frusztrációit, a számára óriásinak tűnő, valójában jelentéktelen problémáit, hogy ha ezeket elolvasom, egyszerűen elmegy az összes életkedvem. Happy vagyok, feljövök, olvasgatok, és érzem, hogy le van szívva az agyam teljesen.


Nektek nincs hasonló tapasztalatotok?



#felnőtt_párkapcsolatok
2017. aug. 29. 12:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
De!
2017. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Egyrészt sokat lehet tanulni belőlük. Másrészt jó látni, hogy nem csak én vagyok "lúzer", hanem másoknak is vannak hasonló problémáik. Harmadrészt jó látni, hogy az adott helyzetet, én valószínűleg tudnám kezelni.
2017. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Dehogynem.

Mondjuk én az olyan témákon vagyok elkeseredve, ahol gyönyörű lányokat mondanak átlagosnak, átlagos, vagy annál picit vékonyabb lányokat meg "zsírdisznónak."


Ezenfelül elkeserít még az is, amikor az a téma, hogy a diplomások elvileg lenézik az alacsonyabb végzettségűeket, de azt nem veszik észre, hogy ők is ugyanúgy szórják magukból a Mekis poénokat és a sértő szövegeket.


A legrosszabb viszont az, amikor a kérdezőnek láthatólag alakul a kapcsolata, valószínűleg pár napon belül összejönnek...Erre odamegy valami negatív szűz pasi, és beírja, hogy 'az utolsó pillanatban úgyis otthagy', '1 héten belül lelép egy kigyúrt BMW-s sráccal.'


21/L

2017. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A kigyúrt BMW-s srác már egy gyakoris mém. Nem hiszem, hogy bárkinek is az a tapasztalata, hogy 10 csajból 10 egy kigyúrt, BMW-s srácért hagyta ott. :D
2017. aug. 29. 12:27
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A kedvem nem tudja elrontani, de mindig ledöbbenek. Elvileg felnőtt emberek címkézgetik, pontozgatják, kategorizálják egymást. Úgy érzem magam itt, mint valami diliházban, a dedóban nem csinálják ezt ilyen szinten.
2017. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A legrosszabb ***** válasza:
50%
Nem. Nincs hatása a GYK-nak a hangulatomra.
2017. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ami ezen az oldalon zajlik, egyre inkább leszakad a valóságról és már csak ebben a virtuális térben létezik. Ha egy IRL beszélgetésben feldobnék egy átlagos témát és egy mémmé vált véleménytípust innen, szerintem nem is értenék az emberek miről beszélek.
2017. aug. 29. 12:29
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőtlen síró (szellemi)törpéket és nyelednemnyeled témakörösöket leszámítva sokszor szembesülök hasonló problémákkal mint az enyémek és ha megoldásokat nem is tudok a válaszokból kinyerni de legalább tudom, hogy nem egyedül küzdök.
2017. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Engem feltolt az oldal! En imadom a gyik-es kozosseget! A poenokat! Orulok,h vagytok! Mindig feldobjatok a napom!


N

2017. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
Engem szorakoztat masok nyomorusaga :)
2017. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!