Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyeseknek miért nehéz elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek miért nehéz elhinni, hogy boldog vagyok egyedülállóként? Hogy megvagyok párkapcsolat és szex nélkül?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nekem nem nehéz. Én is egyedül vagyok, és tök jól érzem így magam, azt csinálok, amit csak akarok.
2018. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Azért mert egy kínzott ember mosolya sem valószínű, hogy őszinte. Azért nehéz elhinni mert az életben nem ezt látjuk és tapasztaljuk, hanem inkább azt, hogy ez csak egy büszkeségből fakadó álca vagy álarc, ha úgy tetszik.

Lányoknál/nőknél meg nem is nagyon látok olyat, hogy épp nincs párkapcsolata vagy, ha mégis így van akkor épp ne élne rendszeres szexuális életet.

2018. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Pszichopata vagy.
2018. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem.
2018. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Ugyan néha rámtör az érzés, hogy jó lenne egy pár de amilyen hamar jön olyan hamar el is múlik.:D
2018. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Emberi tulajdonság. Alkoholista sem hiszi el, hogy én nem kívánom az italt. Aki csak kapcsolatban érzi jól magát, annak más hihetetlen.
2018. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törődj vele! Ugyanebben cipőben járok és rendszeresen megkapom, hogy elmebeteg vagyok. :)
2018. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

1. Mert eltér a társadalmi normáktól.

2. Mert sokan valóban becsapják saját magukat.

3. Mert ha kiderülne, hogy egyedül is lehet boldog valaki, akkor sokan kénytelenek lennének szembenézni az elhamarkodott döntéseikkel, ami egy életen át tartó rossz kapcsolatba béklyózta őket. És ezt szeretnék elkerülni.

2018. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy ezt a "megvagyok szex nélkül" marhaságot csak akkor venném meg, ha egyáltalán nem is maszturbálna az adott illető.

Mert, ha igen akkor nincs meg szex nélkül, hiába állítja azt (már a mondatát).

2018. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert maszturbalsz es neked az is eleg. Van akinek meg nem.
2018. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!