Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves férfi,20 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi,20 éves lány?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 1001 ilyen kérdés van, bocs. Hátha a konkrét szituáció változtat valamin.


ELTE-re járok, ott ismertem meg. Jelenleg magán nyelvórákra járok hozzá. Magas, izmos, barna hajú, pont az esetem. Az első találkozásnál nyilvánvaló volt, hogy valamilyen szinten tetszünk egymásnak, de semmi különös. Nyilván neki is csomó más lány tetszik, és nekem is sok más férfi. Aztán lassan elkezdtem megkedvelni. Az egyik alkalommal nagyon zavarba jöttem miatta. Miután látta, hogy milyen hatással van rám elkezdett nyomulni, már ha amit csinált annak számít. Hiába mondtam, hogy nem akarok személyesebb témákról beszélni állandóan arról kérdezget, próbálta pl. kideríteni, hogy van-e barátom stb. Abból áll az óra, hogy kb 5 percenként magyarul kérdez valamit a magánéletemről, utána folytatjuk az angolozást. Mekkora lúzer vagyok, ha én fizetek azért, hogy ő tanítás helyett próbál megfűzni? Így soha se lesz meg a felsőfokú nyelvvizsgám, de már nem is elsősorban emiatt járok hozzá. Teljesen függő lettem, ha nem láthatom hiányzik.


Szóval jól gondolom, hogy:

1)valamennyire tetszem neki, de ha ennyi elég, hogy rám nyomuljon, akkor valószínűleg minden más kicsit is csinosabb tanítványára rányomul?

2)leginkább csak szexet akar (egyszer viccelt is ezzel a témával), amit egy naiv, önbizalomhiányos lánytól azt hiszi, könnyen megkaphat?

3)ha engedek neki kötődni fogok hozzá, ő meg nem, mert eleve nem voltam neki túl fontos és csak sérülni fogok?

4)mégha valami csoda folytán tényleg kedvelne és kapcsolatot is szeretne velem, túl nagy a korkülönbség?


Mit gondoltok? Írjatok légyszi!



2018. jan. 5. 22:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%

Etikátlannak és sz...r dolognak tartom, ha egy magántanár fűzi a diákját, méghozzá ilyen nyomulósan.


Első blikkre azt mondanám csak fel akar próbálni és nem azért mondom ezt, mert magas és izmos, hanem mert aki ennyire elvtelen, az többnyire sekélyes is rettentően.

2018. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
55%
Etikátlan és needy dolog, amit művel a fószer. Szerintem nem kéne összekeverni a magánórát a csajozással. Ez egy elb.aszott világ, gyerekek.
2018. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
na épp ezért nem gyúrom ki a magas testemet...nem tudod eldönteni, hogy téged akar vagy csak ~ egy kilót belőled...
2018. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
64%

Azt gondolom, hogy megint fel fogom idegesíteni magam.

TE magad mondtad, hogy neked is több férfi tetszik.

Akkor ezek szerint te sem gondolod komolyan,

Ő is csak valamennyire tetszik neked, de neked már ez is elég, hogy engedd a nyumolását ahogy minden más neked tetsző férfinak,

Leginkább csak szexet akarsz és valóban könnyen megkaphat (ahogy nyilván kaptak már meg téged jó könnyen)

Ha enged neked akkor nem fogsz kötődni hozzá mert eleve nem volt kezdetben túl fontos,

Még, ha valami csoda folytán lenne is valami akkor sem gondolnád vele komolyan a túl nagy korkülönbség miatt.


Ismét csak te vagy az áldozat, az ártatlan 20 éves kislány akit megront a szemét, szexmániás, hazug, etikátlan, r0hadék 7 évvel idősebb magántanára.


Nagyon unalmasak már ezek a kérdések és maga a tény, hogy állandóan, mindig, minden tekintetben arra lyukadunk ki, hogy a szegény, szerencsétlen, áldozat kislányokat megrontják a szexcentrikus, érzéketlen férfiak.

Tényleg baromi unalmas állandóan ezt olvasni ezen az oldalon.


A tények meg csak annyik, hogy bejössz egy férfinak aki kezdeményezett. Na bumm.

2018. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha így folytatjátok, hamarosan új értelmezést fog nyerni a "nyelvóra", ha érted, mire gondolok :D
2018. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Kiegészítés: Még soha sem volt barátom, de nagyon szeretnék, ezért sok mindenen hajlamos vagyok átsiklani, hogy elhitessem magammal, hogy na most vele jó lesz.


Érdekelne egyébként, hogy a kommentelők közül ki férfi, ki nő, esetleg korokat is írhatnátok.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. jan. 5. 22:46
 7/35 A kérdező kommentje:
# 5: Sejtettem, miközben írtam, hogy valaki rá fog ugrani erre..:D
2018. jan. 5. 22:47
 8/35 A kérdező kommentje:

#4 Kérlek ne idegeskedj. Igen, több férfi is tetszett, de egyrészt ez az előtt volt, hogy megkedveltem volna, másrészt, az, hogy 'tetszik' egy férfi az semmit se jelent nekem önmagában. Azzal nem jövök össze, aki csak 'tetszik', sőt semmit se csinálok vele, még csak beszélgetést se kezdeményezek. Azzal akarok összejönni, aki tetszik ÉS kedvelem a személyiségét, mint pl. most a tanáromét.


Engedem a nyomulását? De hát leírtam, hogy minden egyes alkalommal megkérem, hogy NE beszéljünk a magánéletemről, de nem törődik vele. Semmivel se bátorítom, van hogy konkrétan nem válaszolok a magyar kérdéseire, hanem folytatom az angolt.


Nem kapott meg senki, nem volt soha senkim stb..


Na látom, nincs értelme a további mondataidra reagálnom, mert csak megismételted, amit én kérdeztem a férfiról, csak te tényként írod rólam. Ennek semmi értelme.


Nem láttam magam eddig áldozatnak. Ezek szerint annak tűnök?

Sikerült megsértenelek, pedig én csak feltettem egy kérdést egy másik férfival kapcsolatban, furcsa, hogy így reagálsz..

2018. jan. 5. 22:57
 9/35 anonim ***** válasza:
33%

Na, na, azért némileg ellentmondasz magadnak.

Az írod, nyomul, tereled a szót, de közben meg bevallod, hogy azért mész át hozzá, mert "hiányzik".

Akkor neked vagy imponál a nyomulása, vagy pedig csak játszod a játékot, az érdektelen fruskát - ezen ne sértődj meg -, közben pedig várod, mikor szakít meg 5 mondatonként.

2018. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%

Azért reagálok így mert a kérdésed ismét csak olja volt a tűzre, hogy egy férfit bírálgassanak különböző válaszokban, hogy milyen egy etikátlan szemét.

Ha nem akarsz tőle semmit akkor mondd meg neki egyszerűen, nyíltan, hogy hagyja abba mert semmit nem akarsz tőle.

Ha meg akarsz tőle valamit akkor ne legyél ennyire fapina 20 évesen. Elvileg jogilag felnőtt egyetemista vagy, nem egy oviban "elveszett" kislány a homokozóban.


Te magad sem tudod mit akarsz, de négy pontban ecseteled, hogy itt csak te sérülhetsz az értelmetlen feltételezéseid és aggodalmaid miatt.

" amit egy naiv, önbizalomhiányos lánytól" , "és csak sérülni fogok" Mi ez, ha nem ismét a nők áldozatiasítása?

2018. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!