Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora korkülönbség általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbség általában már túl sok? 22L,33F

Figyelt kérdés
Nem jöttünk össze végül különböző okokból, de láttam rajta, hogy szimpatizál velem.
2018. febr. 5. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem, de a 33 éves vénlányok szerint igen.
2018. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem veszes...

a gondok 10-20 ev mulva varhatoak

ha hosszabb tavra tervezned🙂

2018. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Most már nem mindegy?

Egyébként teljesen szubjektív az, hogy kinek mi a sok és kinek mi fér bele. Szétmennek kb. kapcsolatok azonos korral rendelkező emberek között is ahogyan vannak házasságok 10+ év körkülönbségnél is. Nem két szám fogja eldönteni, hogy kinek mi felel meg.

Egyedül szélsősséges számoknál lehetnek komoly bukkanók pl. 14-35 év vagy 20-60+ év.

Meg amúgy mit jelent az, hogy "sok"? Mi sok és ki felé közvetítve számít soknak? Mert, ha teljesen ismeretlen emberekről van szó akkor úgyis találsz olyat akinek ez sok még, ha konkrétan nincs is köze hozzá. Ha te inkább éled az életed úgy, hogy mások ítéletére és bírálatára többet adsz mint a sajátodra akkor mindig valami sok lesz vagy kevés.


Az én nézőpontom szerint mindketten felnőtt emberek vagytok. Te még most kezded a nagybetűs életet, ő pedig már benne van pár éve. Egyikőtök sem mondható sem naiv tininek, sem pedig öregembernek szóval ez csak kettőtökön állt volna.

2018. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi 22-32 évvel vagyunk együtt. Nekem itt mondták először, hogy felnőttek között ez már "korkülönbség" :D.
2018. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a korkülönbség számít.
2018. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj Kérdező?
2018. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Náluk csak 9 év van, hasonló leosztásban, ami szerintem sok. Viszont ha 15 lenne, sem lenne kérdés, hogy vele akarok lenni, csak az sokkal több kompromisszummal járna.
2018. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Totál lényegtelen, maga az életkor is, 10 év meg nem is ritka dolog.

Sokkal több dologból áll egy kapcsolat, mint két szám

2018. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem sok, ne aggódj. én is ebben a korban vagyok és engem ez a korosztály mozgat meg. Nyomós indok volt rá, amiért nem lett belőle semmi? Ha nem, vedd fel vele a kapcsolatot, ne gondolkozz. Mert úgy tűnik téged még most is foglalkoztat a dolog...
2018. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Imádom,mikor lányok nőt próbálnak játszani..
2018. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!