Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélheté rá a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélheté rá a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel elég magy közöttünk a korkülönbség. Ő 40, ém egyetemista vagyok.

Nincs felesége,semmi ilyesmi. Nagyon sokat szoktunk együtt eljárni, sokat beszélünk,megértjük egymást. Már le is feküdtünk. Nem egyből,régóta tart ez már, 1,5 éve, és csak most feküdtünk le. Nem “arra “ ment ki a játék, mert alig voltunk úgy együtt. Akkor is közös megegyezéssel.

Ő nagyon fiatalos, én pedig érett vagyok a korosztályomhoz képest.

Azt mondja,nem tudja belemenjen e a komoly kapcsolatba, mert nagy a korkülönbség. Szerintem simán működne,másoknál is bevált már.

Tkp. most is egy kapcsolathoz hasonlít az egész,hetente találkozunk, közös progranok,minden nap beszélünk,le is fekszünk,szóval kémia megvan ...

Hogyan tudnám “rávenni”, hogy megpróbáljuk együtt?

20N



2018. jan. 23. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de ha többre látott volna fantáziát, akkor már ennyi idő alatt meglépte volna a lépést. Hogy nem tette, az azt jelenti, hogy nem lát benned mást, csak a fincsi pipihusit. Nyamm, NYAMM!!!
2018. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy vannak érzelmei és akkor ú szaladna ebbe a kapcsolatba vagy nem tudom én simán bevállalnám a helyében nem koron morfondíroznék.


Talán attól fél hogy fiatal vagy és elhagynád előbb utóbb ha ráunnál hiszen nem élted ki magad még stb stb..


Lehet emiatt inkább idősebb nőben gondolkozik.


Anyiban igaza van hogy nem tudni meddig tartana nálad ez a rózsaszín köd


60 évesen te még csak 40 lennél és attól tart 60 évesen már kevés leszel neki talán vagy a jó ég tudja mi van a fejében.


Szerinted?

2018. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fogalmam soncs mi lehet a fejében....

első,nincs igazad, tudom,hogy szeret, nem csak azt látja bennem, ezt számtalanszor bebizonyította.

Lehet,hogy tényleg attól fél,hogy még nem éltem ki magam....ami nem igaz.

2018. jan. 23. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:

"én pedig érett vagyok a korosztályomhoz képest"


Ja, azért kavarsz egy férfival, akj akár az apád is lehetne.

2018. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te komoly kapcsolatra vágysz, szóval jó lenne ha eldöntené ő is, hogy mit akar
2018. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja szerintem ha megvan a harmónia kémia akkor mindeképp jó lenne..
2021. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!