Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondolják róla hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondolják róla hogy egy bünőző, mit tegyek nem hiszem hogy nagyon tetszene a családomnak? Ismerkedek 1 fiúval 20éves kedves rendes srác még igy, de ám tele van a testrésze tetoválásokal!

Figyelt kérdés
Van rajta 5 tetkó és pl a kezén telsejen a vállától a csuklójáig ez elég feltünő!Ha összejönnénk nem is merném haza hozni félnék hogy nem tetszene a családomnak rokonomnak!Ne foglalkozzak a véleményükel?ugye
2010. jún. 7. 10:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen ki mit gondol ha neked bejön járj vele ez van ha szüleidnek nem tetszik akkor kevésbé fogod hazahozni amjd a pasiál lesztek többet a gond megoldva

csá

2010. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem már gáz ez a helyzet ha össze se jöttetek és ilyeneken parázol...valószínűleg elég fiatal lehetsz, vagy csak szimplán éretlen.mivel véleményt kértél, szerintem hagyd a srácot egy életre,azt h nem illetek össze látatlanban is le lehet venni.
2010. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
10%
A megjelenése a lényeg és az, hogy tud-e megfelelően viselkedni szerintem! Mindenesetre szorítok nektek és ne hallgass arra a pár idiótára aki, ide beírt neked badarságokat... főleg az a helyesírásos személy... biztos valami bölcsészlélek!xD
2010. jún. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Az hogy gyorsan írsz nem mentség arra, hogy helytelenül, és ráadásul érthetetlenül is tetted.

Én sem hiszem, hogy bárkinek problémája lenne a családból a sráccal, ha még téged sem tagadtak ki.

2010. jún. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nekem is van tetoválásom lány létemre... hűha akkor bűnöző vagyok én is? :O aki meg azt írta h nála a tetoválás kizáró ok őt meg nem értem. érezni nem lehet a bőrön a tetoválást, max nagyon picit. legalább derülne ki a párodról akit nagyon szeretsz h van neki valami kis titkos aztán megnézném mit csinálnál... nálam meg az ilyen hülyék a kizáró okok...
2010. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a másik meg az h miért ne kezdhetne olyan emberrel aki ki van varrva? mitől különbözik a nem tetovált a tetoválttól? semmiben... felsőbbrendű vagy mi? nekem pl édes mind1 h van e neki vagy nincs... hülyeség ez alapján megítélni valakit...
2010. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Neked sem lehet több 8 eleminél, szóval simán járhattok. :)
2010. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ugyan...mennyire okos itt mindenki, de jó, hogy nem magyarországi vagyok, hanem vajdasági, de komolyan! Itt most nem illemórát, meg helyesírás órát kell tartani ti idióták!
2010. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
de jó h vajdasági vagy... kié is volt a vajdaság?? úgy látom magyar nyelven beszélsz te is... na mind1...
2010. jún. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!