Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a családomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a családomnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretném először, de nem tudom, hogyan. Már megőrülök, olyan rosszul vagyok ettől az egésztől, vmit tennem kell. Nagyon nehéz felvállalni. És amíg nem tudják, nem szeretnék kapcsolatot, mert nem akarok titkolózni. Most pedig van egy fiú, akivel úgy tűnik alakulnak a dolgok....

20/f


2009. márc. 25. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
hát ha 100%-ig biztos hogy meleg vagy mond el minél előbb hogy hogyan na azt nem tom de gondolom ne ugy mikor elmentek egymás mellett a lakásban és odanyomod hogy anyu meleg vagyok...ültesd le magaddal szembe mondd hogy fontos dologról akarsz beszélni stb... hülyén hangzik de le is írhatod egy papírra a gondolataidat hogy mi hangozna jól vagy próbáld el a tükörnél...én azér sajnálom hogy az lettél kár érted nade mindegy kisebb a konkurencia...fel a fejjel hajrá...24/f
2009. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Figyelj, nem lehet hogy biszex vagy?Vagy nem lenne egyszerűbb ha ezt mondod és egy kicsit tompítod az élét a témának?
2009. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

na mert egy anya aztán sokkal jobban örül annak ha azt hallja h a fia fiúkkal meg lányokkal is szeret együtt lenni! én szerintem fő az őszinteség, mondd neki, hogy most igazán fontos h támogasson és álljon melléd. biztos az fog eszébe jutni, hogy így nem lehet nagymama, talán ez viseli majd meg a legjobban (bár ha van testvéred, talán nem annyira készül ki). de ha szeret (és miért ne szeretne) akkor maximum csak meg fog lepődni, esetleg egy kicsit rágódni rajta, de előbb utóbb az kerül majd előtérbe h a te boldogságod nézze.

kívánom h sikeres, konfliktusmentes legyen az életed, találd meg a párod, és tegyél nagy ívben mindig azokra akik emiatt sértegetni mernének! :)

L.19

2009. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Valamit tenned kéne? Hát nekem lenne egy-két tippem. Szegény édesanyádat sajnálom csak amikor megtudja, biztos jobbra számított.

Azt várom arra mit szól majd, amikor felviszel egy hozzád hasonló ....-t, és férfi hangok nyögésétől lesz hangos az egész ház. Gratula.

2009. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
na az ilyenekre tegyél:) mint az előző. jól lepontozott egy hasznos tanácsért mivel ő ilyen korlátolt, IQ negatív... na mindegy :(
2009. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Előzőnek: Hidd el, nem vagyok "IQ-negatív", ahogy te mondod, attól még, h sajnálom az édesanyját. Egyébként meg ne várjátok azt, h minden válaszoló leborul elétek, és azt fogja válaszolni,h "Jaj de édes kis .... vagy". (És akkor még nem is írtam semmi sértőt). Nagyon sok embernek tele van a hócipője avval pl: Ha felvonulgatnak. És most ne gyertek azzal, h akkor nem kell odanézni. Na ennyit erről.
2009. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem azt írta a kérdező h hol talál egy melegfelvonulást mert most rögtön csatlakozni akar! jó persze én is sajnálom az anyukáját de nem azért mert egy kis... ahogy te írtad, hanem h nem lehet tőle unokája :( ha nem tudsz normális tanácsot adni legalább azt ne pontozd le aki segíteni akar! kíváncsi vagyok ha majdan a te fiad jelentené be ezt, elkergetnéd a házadtól?
2009. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Csesszétek meg, legyetek már toleránsabbak, a válaszolók fele ezen az oldalon ugyanazt a 15 éves nyomi iq szintet tanusítja magáról, amit az elsős gimis emósok szoktak.


Hát, ez egy elég nehéz dolog. Ha biztos, hogy meleg vagy, akkor más megoldás nincs, el kell mondanod valahogy. Ez egy olyan dolog, amit nehéz felvállalni, megosztani másokkal, a fentebb említett ok miatt, miszerint az emberiség 98 százaléka buta. Én mást nem tudok neked mondani, talán számodra drasztikusnak tűnik majd a megfogalmazásom, de hálistennek nincs ilyen "gondom" mint neked, ugyanis ízig-vérig a lányokhoz vonzódom.


Remélem megértik a helyzetedet, és nem ítélnek el emiatt.

2009. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 konnerth ***** válasza:
Hát ez elég nehéz kérdés és nagyjából én is ugyan ettől szenvedek(csak én bi-sex vagyok)...először a nővéremnek fogom el mondani az biztos...de még tőle is reszketek hogy hogyan fogja lereagálni, de azt tudom hogy ő fogja a legjobban viselni...Tanácsot nem nagyon tudok adni...legyen elég az hogy eggyütt érzek és drukkolok a jó döntéshez!
2011. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
FÚJ
2012. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!