Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza el nekem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza el nekem. Nem értem azokat a pasikat akik letudnak feküdni úgy egy lánnyal hogy semmi érzelem nélkül! Ez hogy van ez a folyamat? Minden pasi ilyen? És mi van avval aki szexkapcsolatban él? Nála hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden srác olyan hogy csak úgy érzelem nélkül lefekszik egy lánnyal , bár a nagyon nagy részük igen,én ezt 90%ra tenném :D .
2010. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Végülis szerintem egy pasinak mindegy ki (najó nem) de legalább nő, és az sem számít ha nincs érzelem csak ürítsenek!
2010. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Kb annyi nő ilyen, ahány pasi... Szóval én inkább azt nem értem, hogy Te miért értetlenkedsz. :)


20F

2010. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Még én se értem őket férfi létemre :)

31 f

2010. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert nem találok olyat aki másra is jó lenne, szükségleteim pedig vannak.
2010. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
sajnálom, hogy ezt kell írjam de a nők fele is ilyen... nah ők miért? énsem értem...18/L
2010. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Így vannak kódolva :-) Legalábbis a legtöbbjük.

Meglátnak egy bombanőt,akinek szép a teste és az arca...Vagy ha kicsit kihívóbban van felöltözve és még kacérkodik is,meg nem is csúnya,akkor a férfiak nagy része "megbolondul".


Háááááát,de azért szeretjük őket :-DD

2010. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

ők se érzelem nélkül fekszenek le....iganis van érzelem: vonzalom,szenvedély,vágy....ezek is érzelmek, nem? nem feltétlen kell oda filmekbe illő nagy szerelem... és én nő létemre igenis lefekszek olyannal, akire szenvedélyesen vágyom, akkor is, ha nem vagyok szerelmes bele...és még jobban is élvezem, mert nincs kötöttség és nem fog utána egy börtönőrré változni a nagy szerelmem, mint ahogy tette ezt az első...nem kérek belőle többet...


20/L

2010. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a pasik felfogása ezzel kapcsolatba más mint a nőké. A nők nagy része, (és a pasika egy része is), úgy gondolja, hogy a szex egy kapcsolat kiteljesedése, ami tele van érzelmi töltettel. Míg sokan a szexet úgymond "függetlenítik" a kapcsolattól, és az élet egy örömforrásának tekintik, ebben az esetben, nem az a komoly valakinek, hogyha lefekszik valakivel, hanem hogyha járnak.
2010. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell megérteni, el kell fogadni, hogy van ilyen is, te döntesz, hogy adott esetben belemennél-e ilyenbe.
2010. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!