Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 7 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 7 év korkülönbség sok egy férfi és egy nö között?

Figyelt kérdés

Gyermekápolónőként dolgozók egy kórházba és ö orvosként kezdett ott dolgozni kb 1 éve. Párszor már elhívót ebédszünetben kávézni, de mindig nemet mondtam. Nem tudom miért talán azért mert nem volt még párkapcsolatom. Nem azért mert nem akartam egyszerüen nem volt időm rá, hogy randizzak. Kamaszkoromba zárkozott voltam és alig szóltam valakihez. A tanulás és a családi próblémák is lekötötték az idömet.23 évesen kezdtem gyermekápolóként dolgozni. Igazából az elmúlt négy évem abból állt hogy eljártam dolgozni majd haza aludni , a szabadnapjaimon a szüleimmel voltam és vigyáztam néha az unokaöcséimre.

Kb fél éve költözzem el otthonról, mert most sikerült annyit össze spórolnom hogy felvegyek lakáskölcsönt és tudjak egy kétszobás házat venni.

27 évesen ciki hogy még nem volt senkim?

3 hónappal ezelőtt nem volt időm lemenni 2 napig ebédelni, annyi munkám volt. Egy hétig nem is köszönt nekem pedig mikor összeszoktunk találkozni a folyóson mindig köszön nekem és rám mosolyog. Én meg utána mosolygok egész nap mint egy örült. Egy hét után megállított a szünetben hogy menjünk ki dohányozni, pedig semelyikünk nem dohányzik. Mindegy kimentünk a kórház elé és számonkért , hogy miért kerülöm őt ennyire undorodok töle vagy mi. Mindegy a végén az lett belöle hogy megbeszéltük elmegyünk randizni. Azóta együtt kávézunk vagy ebédelünk ha van idönk. Gyakran el is járunk kirándulni vagy szinházba vagy amihez kedvünk tartja. Kezd komolyra fordulni a dolgok, de félek hogy elrontom a dolgokat.

Hogy mondjam neki meg hogy még nem volt párkapcsolatom és mit fog ehhez szólni? Nem sok a 7 év köztünk én 27 vagyok ő 34 éves?


2018. febr. 6. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs ezzel, én örülök annak, ha ebben a hülye világban egy ilyen romantikus történetet olvasok.


Nem sok a 7 év korkülönbség, és azzal sincs baj,hogy eddig nem volt senkid, nem kell mindjárt ezzel kezdeni a beszámolódat magadról. Majd szépen alakul a kapcsolat és ha közelebb kerültök egymáshoz elmondod Neki.

2018. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok.

És én akkor mondanám el, ha felmerül a téma, vagy érintitek. A megfelelő alkalom kell hozzá.

2018. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

A leírtak alapján kedvelitek egymást, programjaitok vannak. Egy mosolyától egész nap te is mosolyogsz az már jó. :)

Nekem személy szerint sok a 7 év, de lehet csak azért gondolom így mert még csak 20 éves vagyok, de szerintem te nyugodtan belevághatsz. :)

Azt, hogy mikor mondd el arra nem tudok mit mondani, ezt neked kell tutnod milyen helyzetben lenne alkalmas.


L

2018. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésként felmerül akkor sok. Nálunk, 10 év a különbség, de soha nem merült fel kérdésként.
2018. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ideális. És nagyon jóleső érzés volt olvasni a történetedet. Te egy értékes személy lehetsz az írásod alapján, kérlek, ne félj boldognak lenni. :-)))
2018. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ezzel a dologgal semmi baj, lehet belőle akár egy szuper kapcsolat is. Az külön becsülendő, hogy ilyen elhivatott vagy, én látatlanban is büszke vagyok rád! :)


Személy szerint nekem az egyetlen bajom a történettel a számonkérés résszel van... Elvileg addig csak munkakapcsolat volt, mi jogon kéri számon az idődet és azt, hogy esetlegesen undorodsz tőle? Most vagy nagyon kontrollmániás, vagy az önértékelésével nincsenek rendben a dolgok.... vagy én vagyok túl paranoiás.

Én az ilyet nem szeretem. Ettől függetlenül, ha ezen kívül működnek a dolgok, akkor nem fog gondot jelenteni az a 7 év, de így, hogy még nem volt konkrét kapcsolatod, kicsit óvatosabbnak kell nyilván lenned, hátha csak egy pár gyors numerára vágyik egy jó nővel.

2018. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Nem sok.
2018. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem sok, teljesen rendben van. :)

Aranyos, hogy egyikötök sem dohányzik, de kimentetek cigizni.


Nem fogod elrontani, ne félj. :) Őszinte leszek; az hogy nem volt még 27 évesen párkapcsolatod nehezíteni fogja a dolgokat, de menni fog. :) az alapján amit röviden leírtál az életedről, talpra esett és erős vagy, tudod mit akarsz - sok mama hoteles 30+ férfi nem képes arra, amire te! Erre méltán büszke lehetsz. Nem szép dolog, de kicsit irigylem az orvost :D


#6 igen, kicsit paranoiás vagy. Ha csak gyors numerára vágyna, akkor nem mennének gyakran kirándulni és színházba 3 hónapja. És nem durcizott volna be, amiért "kerülte".

Sőt, az hogy rákérdezett, hogy mi a baj és megbeszélték pont azt jelenti, hogy intelligens, érett és határozott ember, aki nem tesze-tosza, húzza az időt és tanácstalanul agyal meg vár, hanem inkább rendezi a dolgokat! Sokkal inkább az szokott probléma lenni, hogy az emberek nem beszélik meg a félreértéseket, problémáikat.

Szóval ez kimondottan pozitív dolog.

2018. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek nem probléma, akkor nem sok. Egyébként a szüleim között is ennyi a korkülönbség, és nekik nem volt probléma.
2018. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!