Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők mi a véleményetek a túlsúlyos, pocakos pasikról?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Ne sajnáltasd magad, fogyjál le!
2018. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első nem sajnáltattam.És én a nőket kérdeztem.:)
2018. febr. 6. 19:05
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Számomra nem vonzóak egyáltalán.
2018. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy túlsúlyosak és pocakosak. Vannak ilyenek a haveri körömben, de nem vonzódom az ilyen testalkatú férfiakhoz, tehát nem jönnék össze ilyennel. Én alacsony vagyok és nem túlsúlyos.
2018. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Bottal sem nyúlnék hozzájuk.
2018. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Minden jöhet mértékkel. Szóval pl adott esetben egy pocakos pasi is tudhat jobban kinézni, lehet vonzóbb, mint egy túlizmos, egy természetellenesen izmos ember; aki az izmaira fekteti az életét, abból áll neki az élet.
2018. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mennyire túlsúlyos, mennyire pocakos, mert azért vannak fokozatok. Lehet valaki 90 kg-osan, vékonyan is petyhüdt testű, vagy 50 kilóval nehezebben testes, de nem petyhüdt hassal, meg van ugye, aki átlag testalkat lenne, de a sörhasa nagyobb, mint egy 3-as ikrekkel várandós 9 hónapos nő.


Szóval nem mindegy a mértéke, az arányok és hogy amúgy alkatilag mackós, vagy csak azért, mert csak arra képes, hogy megdöntse a "meddig tudok a fotelben dögleni és sörözni" rekordot, illetve a kor is számít, hiszen minél idősebb az ember, annál nehezebben tudja fenntartani az álomalkatot, hiszen lassul az anyagcsere, jobban rakódnak a dolgok.


Ha valaki ápolt és alkatilag mackós, nem kizáró ok, csak a lusta.

2018. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
+10 kiló még toleralható szerintem, de afölött már egészségtelen és nem épp vonzó.
2018. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Egészségére, nincs bajom velük.


Kapcsolatba nem kezdenék, mert szeretek túrázni, menni, mászkálni amiben ő nem lehet partner, hisz kifullad, izzad, kényelmetlen neki.


Emellett, ha hegyet mászok, abszolút másodrangú a kaja, könnyű ételeket eszek (magvak, csoki, víz) és van, hogy reggeltől késő délutánig nem állok meg max egy kávéra a csúcson, vagy ilyesmi.

A túlsúlyos emberek zöménél viszont központi szerepet tölt be az evés, amit ő így nem tud kielégíteni - vagy visszakanyarodunk oda, hogy nem jön velem mászkálni.


A páromnak is van épphogy-pocakja, és szeret enni, de ha kirándulunk, akkor ő is úgy készül, hogy aznap max. este tudunk enni.

2018. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy mennyi az a túlsúly. Meg hogy milyen magas 1 férfi. Pl. ha 170, akkor ducibbnak látszik, mintha mondjuk 195.

Nekem sokáig nem tetszettek. Amíg meg nem ismertem egyet, aki igazából a belső tulajdonságaival fogott meg.

Olyan jól esik hozzábújni :) és az a jó még benne, hogy én sem vagyok egy 40 kilós anorexiás és mégis egy törékeny nőnek érezhetem magam mellette! :)


(N/32)

2018. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!