Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ilyen túlsúlyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ilyen túlsúlyos, az ne is húzzon fel bikini, vagy lehetőleg ki se menjen egy strandra, mert be fognak neki szólni, bántani fogják?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 25. 23:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Te már láttál olyat hogy beszóltak strandon egy lánynak emiatt?
2018. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1.: sosem voltam még strandon, pont amiatt, mert ettől rettegek.
2018. jan. 25. 23:50
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
Ha zavarja hogy túlsúlyos, akkor fogyjon le!
2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Meg szólni meg fognak ...meg szólnak akkor is ha vékony vagy .ilyenek az emebrek
2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%

Fogyj le akkor ha félsz attól, hogy beszólnak. Most épp hasonló testalkattal rendelkezem. Most vettem úszódresszt és kezdtem el úszni, hogy nyárra bikinit viselhessek büszkén. A diétát már csinálom október óta, fogytam is már 10 kg-t de lassul a fogyás, szóval nincs mese mozognom is kell.


Egyébként annak nem szólnak be, akin látszik, hogy leszarja mit szólnak be. Ha nincs önbizalmad, akkor céltábla vagy.

2018. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3.: járok edzeni, már sokat fogytam, de itt tartok jelenleg. Sajnos az emberek csak azt látják, hogy kövér vagyok és egyből ez a válasz, hogy ha zavar, fogyj le.

Annyiszor szóltak már be az életem során férfiak, hogy azt kívánom, bárcsak láthatatlan lennék. Itt vagyok 23 évesen, annyira félek a férfiaktól, hogy egy liftbe sem merek velük beszállni, strandon meg utoljára kb 7 évesen voltam.

2018. jan. 25. 23:57
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Kövezzetek meg, de a linkelt lány szerintem gyönyörű, dekoratív és vonzó, és sugárzik az életörömtől és az önbizalomtól.
2018. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
9-es! Egyetértek veled! Vannak olyan férfiak, akiknek bejön ez a testalkat, és ilyen bájos arccal párosítva megbolondulnának ezért a nőért.
2018. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Állítólag bájos arcom van, de még sosem bolondult senki értem, csak a beszólások csengenek a fülemben, amiket sosem fogok tudni elfelejteni.
2018. jan. 26. 00:13
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló testalkatú vagyok én is, önbizalmam hozzád hasonlóan nincs, de sosem tapasztaltam közvetlen beszólogatást a súlyom miatt kb alsó tagozat óta. Olyan volt, hogy azt éreztem összesúgnak a hátam mögött, meg nyilván tudom, hogy a legtöbb ember szemében szánni való egy ilyen nő, de hidd el, kevés ember az aki ezt közvetlenül a szemedbe mondja. Hogy ez szerencse vagy sem, döntse el mindenki maga.
2018. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!