Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen mértékű narancsbőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen mértékű narancsbőr mennyire taszító? (Kép)

Figyelt kérdés

Férfiak, ez kizáró ok lenne?


[link]


[link]


Egészségesen táplálkozom és mozgok is (mondjuk nincs időm heti 7 napot edzőteremben tölteni, ha az lenne az életem, talán leküzdhetném a narancsbőrt), mindenféle kencét kipróbáltam, de sajnos nem tűnik el teljesen. A testalkatom hasonló, bár a fenekem valamivel nagyobb.


2018. febr. 6. 19:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Amúgy így néz ki a fenekem, kamu kérdés...😏


[link]


[link]


Miért nőne ettől az önbizalmam? Nem igazán értem. Nem is saját kép, Miley Cyrus hátsó fele pedig elég löttyedt és nem kifejezettem vonzó, ahogy sajnos az enyém sem.

2018. febr. 6. 20:10
 12/18 anonim ***** válasza:
A te 🍊-odat muti nekünk meg. Legyen már egy jó napunk.
2018. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Jó itt húzni a pasik agyát?Ugranak mi?

Egy vicc vagy 😂

2018. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem latok narancs bort . Xddd ez egy atlagos test alkat .
2018. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Narancsbőrt sehol nem látok,de jó nagy valagad van.
2018. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a te hátsó feledre, ha ezt löttyednek és narancsbőrösnek mondod. Menj el egy fürdőbe, vagy nyáron a strandra, ez a fenék már kimondottan jónak számít, azokhoz képest, amiket ott látni...
2018. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia, nő vagyok 33 éves. Heti 3x edzem és sem cukrot sem lisztet nem fogyasztok 8 éve. Ennek ellenére nekem egy picit több van ennél. Ez szinte semmi!
2018. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Narancsos hölgy!
2018. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!