Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen narancsbőr már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen narancsbőr már nagyon gusztustalan egy huszonéves nőn?

Figyelt kérdés

Mint az első képen, és az alkat is hasonló. Huszonévesen ez nagyon gáz? Nekem is ilyen sajnos és hiába sportolok, nem tűnik el.


[link]


2016. okt. 3. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
hááát ja. Mit sportolsz? Masik dolog az, hogy a kaján múlik majdnem minden.
2016. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Teljes alakos képet tudsz küldeni privátban? úgy egyszerűbb lenne a dolog
2016. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

A sport kevés ehhez.

Ide egy viszonylag pontos diéta is kellene,hogy jelentősen csökkenjen a testzsírszázalék.

és hát igen,elég gáz,ha egy fiatal nő 45 éves asszony testben van.

és nem feltétlen gusztustalan mert nem,de egy bizonyos igényszintről azért árulkodik erőteljesen.

2016. okt. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
annak is van,akin egy deka zsír sincs...szóval inkább méregtelenítés,szauna,sport javíthat rajta
2016. okt. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
A narancsbőr (a legtöbb esetben) szimplán adottság kérdése...Nekem 67 kilósan,úgy hogy jó ha két hetente egyszer mozgok,és nem is eszek húúú de egészségesen,egy deka nincs,lakótársamnak aki 51 kg,telibe olyan a feneke meg a combja,holott folyamatosan nyomja a fitness baromságait.Hiába sportol,iszik egy csomó vizet,meg zabálja a nyúlkaját,az istenért nem múlik el szegénynek :D
2016. okt. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Majd pont ez lesz a problema, ha a leendo parod kibujtat a ruhadbol. Ne viccelj mar.
2016. okt. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem szeret, csak a tökéletes nőt hajkurássza, annak nem fog tetszeni. Aki meg szerelmes beléd, az simán elfogad így.
2016. okt. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy én tényleg minden tőlem telhetőt megteszek ellene. Heti kétszer járok edzőterembe, elég egészségesen is táplálkozom. Na jó, a kávéról nem tudok lemondani, de nem eszem sok szemetet. Vékony is vagyok, 175 centihez 62 kiló, fogyni nem szeretnék. Mit csináljak akkor vele? A krémek használnak valamit?

Egyébként nem én vagyok a képen.

2016. okt. 3. 07:34
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem zsírtöbblete van, hiszen vékony nők is narancsbőrösek, tessék kimenni a strandra meg lehet nézni 50 kilós nők fenekét vagy a combját. Ők is fogyjanak tovább vagy hogyan? :)

Az a probléma, hogy ezt tornával és edzéssel nem lehet eltüntetni. A zsírszövetnek ez egy elváltozása, hormonális és egyéni alkati tényezők is befolyásolják. Pl kötőszöveti gyengeség, nyirok keringés elégtelen, a tartósított élelmiszerek.

2016. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos az erre való hajlam ugyanúgy örökletes és megváltoztathatatlan, mint a magasság vagy a szemszín.

Aki szerint igénytelenségre utal, annak üzenem, hogy szerintem meg az igényes, magára adó férfi legalább 190 cm, és ragyogó kék szemű! Ugye, menni fog?


Nem, nem savanyú a szőlő, 35 évesen, három gyerek után kb. ilyen a combom, és baromira nem érdekel. :D Fitness helyett futok a gyerekek után, a diétát meg hírből sem ismerem, és nem is fogok azért nyúlkaján élni, hogy vadidegen kamasz kölyköknek bejöjjön a strandon a se.ggem.


Kérdező: azért a női magazinok engem sem kerülnek el teljesen. :D Az erőspaprikás pakolást nagyon dícsérték, hogy az látványos javulást hoz rövid idő alatt, és a szauna is. Gondoltam is rá, hogy egyszer, ha lesz időm, kipróbálom. De még személes tapasztalatot nem sikerült szerezni. :D

2016. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!