Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz. Tanácsot szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz. Tanácsot szeretnék és csak normálisakat. Mert nem tudom mit is tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval Szerelmes voltam egy idősebb pasiban 4 éve ismerem 2.5 évig szerelmes voltam belé.Nagyon jól eldumálgatunk és mindent megbeszéltem vele mikor elkezdtük megismerni egymást.Mikor szerelmes voltam belé nem érdekelt hogy családja van mert 14 éves voltam.Tényleg mindent megbeszéltünk ő is és én is elmondtam a bajunkat egymásnak.Még azt is elmondta hogy szeretni a nejét de már nem úgy mint rég és ez sajnos látszik is rajtuk.A neje csalta is őt.Sőt tudtuk mikor van egymás szülinapja és megajándékoztuk egymást.

14évesen én öngyilkos akartam lenni mert megbuktam középsuliba és nem akartam égőzni ezzel senki előtt.De sajnos a szüleim és ő is azt hitték miatta akartam megölni magam pedig nem.

Egy ideig félt tartotta a távolságot hogy nehogy még egyszer ilyen történjen.Aztán barátom lett és ő feledésbe merült a sráccal fél évig voltunk együtt de vége lett.Most 19 éves tudom hülye voltam 14 éves hogy nem érdekelt családja van.De mostanában megint tök jól elvagyunk egymással.Nem történt köztünk soha semmi,csak apróbb csipkelődések kétértelmű szó váltások.Nagyon félek hogy vissza szeretek belé mert már érzem hogy mikor elmegy dolgozni és csak hétvégén jön haza Hiányzik nagyon.Pedig tudom hogy nem lehetne hogy hiányozzon mert családja van.Sajnos nem kell sok hozzá hogy megint vissza szeresek belé.Ami pedig a történet legdurvább része hogy Szomszédok vagyunk


2010. jún. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szervusz! Picit olyan mint egy álomvilág. Én szívesen meghallgatnám a férfi álláspontját is. Egy férfi, felnőtt férfi a 14 éves lány icipici gyereknek nézi. Nem lehet még ennyi idős lányra nőként tekinteni. Most 19 éves vagy. Nő lettél. Ez már másabb világ. Felelősséggel kell döntened. Ki kell fejleszteni a tilos gombot az agyadban, mert az általad elképzelt dolgoknak súlyos erkölcsi következményei lehetnek. Légy okos. :)
2010. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a gomb már megérett de amit elmeséltem az úgy volt.

De mit tegyek hiszen el se tudom kerülni.

2010. jún. 7. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:

én is voltam hasonló helyzetben és az segített, hogy lett barátom. onnantól az, akibe belezúgtam előtte (mint neked a családos fazon) már nem érdekelt.


ismerkedj!!!

2010. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi..

De valahogy miatta már bulizni sincs kedvem csak hogy a közelébe legyek

2010. jún. 7. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Felnőttél, valószínűleg már tudod mérlegelni döntéseid súlyát. Mivel családos férfi, jobb lesz ha békén hagyod, de ezt magad is tudod. Próbálj meg élni, mert azzal, hogy állandóan utána sóvárogsz, miközben tudod, hogy nem lehet a tiéd, csak tönkreteszed magad. Menj el bulizni, és próbálj feloldódni. Máskülönben nem fogsz tudni túllépni rajta.
2010. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyira igazatok van mert csak sóvárgóm érte és sajnálom is egyben mert a neje le se szarja ha én lennék a nő helyébe biztos jobb életünk lenne.

És ahogy már írtam egyszerűen nincs kedvem bulizni mert akkor eltávolodom tőle.

És úgy érzem hogy hiányzik neki valaki aki meghallgaatja úgy mint én régen.

2010. jún. 7. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!