Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mi a véleményetek az ilyen (vagy hasonló) világnézettel rendelkező férfiakról?

Figyelt kérdés

Akik kifejezetten elfogadóak másokkal szemben, nem ítélnek el senkit csak azért, mert más a bőrszíne, nemi identitása, nemzetisége, vallása.


Elfogadja ha valakinek más a világnézete, vagy a véleménye, a saját meglátásait sem akarja ráerőszakolni másokra, de kimondja ha kell és kiáll mellette.


A rasszizmust, szélsőséges eszmék követését, illetve a fanatizmust elítéli.


Nem igazán tartja fontosnak a hagyományokat, és a nacionalizmust, de mégis szereti s hazáját és itt képzeli el az életét.


Más kultúrák megismerése iránt nyitott.


Egyáltalán nem vallásos, minden természetfelettit elutasít, de az nem zavarja ha más hívő.


Ha politikáról vam szó nem elkötelezett egy párt mellett sem, arra szavaz akinek az aktuális programjával a leginkább egyetért, és akiken látszik is az, hogy tenni akarnak valamit.

A korrupciótól és a olyan gyűlöletet propagandától mint ami jelenleg is zajlik undorodik.


Továbbá kiáll a jogállamiság, a demokrácia mellett.


Elkötelezett az Európai Unió mellett és hisz egy egységes Európában.


Támogatja a megújuló energiaforrásokat.


Illetve úgy véli, hogy fontos, hogy mindenki éljen a jogaival, pl. menjen el szavazni.


2018. febr. 7. 17:22
1 2
 1/18 Surfer Girl ***** válasza:
59%
Legalábbis gyanús lenne nekem a fickó.
2018. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nem gyere be. Én jobb szeretem a konzervatív-nemzeti érzelmű fiatalokat.

De nem bántanám.. Nem vagyunk egy platformon, és itt semmi pártpolitikára nem gondolok, csak úgy statisztikának bevehetsz.

N

2018. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
A belpesti libsi értelmiség körében biztos nagy sikered lenne.
2018. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Csakis ilyen jön be. Ősmagyar kőbunkó biztos nem.
2018. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem illenénk össze. Szerintem ráférne az emberiségre egy erőteljes fajnemesítési hullám, amiben a nem megfelelő egyéneket nem engednénk szaporodni. Jönne a kényszer sterilizáció és társaik. (Egyébként én minden rasszban törekednék a tökéletes egyedek létrehozásában, nem akarnék egy népcsoportot se kiírtani.)
2018. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

#2

De ugye te nem az a fajta konzervatív vagy mint egy volt ismerősöm aki webcam modellként dolgozott? :D

2018. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Csak beleolvastam, de egyből szemet szúrt, hogy nem tartja fontosnak a hagyományokat, de más kultúrák iránt nyitott... Ahha. Nem kösz. Nem szeretem azokat az embereket, akik a következő mondatukban cáfolják önmagukat.
2018. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ezek alap dokgok, es kulfoldi barataimnak is.


N

2018. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%
Osmagyaroktol rosszul vagyok.
2018. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez elég átlagosnak mondható.
2018. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!