Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen arcform...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen arcformarol egy nonel, volt mar hasonlo baratnotok?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 17. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a népen szereplő nőnek nagyon kislányos arca van,helyes :)
2018. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ti kis ertetlenek! 1, A kerdezonek bejon ez az arcforma es erdeklodik letezik-e ilyen lany kis hazankban. 2, A kerdezonek van ilyen arcformaja es nem tudja ez most jo-e avagy sem.


Amugy en akkor valaszolok (sosem ertettem miert kell magat a kerdest firtatni “ezt nem ertem” “ezt miert kerdezed” istenem de fogyatekos hozzaallas, csak valaszolj bmeg es kesz vagy ne valaszolj) szoval nekem tetszik ez az arcforma, pont egy hasonlo lany tetszik mint aki a kepen van! Ilyen szep kis kerek arc nagy kek szemek. Meg a kepen levo csaj sem rossz azert.

2018. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolnám, hogy ez egy tipikus kerek arcforma. Nem túl előnyös, de ez a lány spec. helyeske.
2018. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem semmi baj sincs az ilyen arcformával. Nem bánnám, ha ilyen barátnőm lenne.
2018. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
volt, imádtam
2018. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is helyes. :)
2018. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Számomra a kerekded arcformák sokkal vonzóbbak mint a vékony, hosszúkásak.

Tetszik, szép.

2018. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!