Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2013-ban szakítottunk az első nagy szerelmemmel azóta nem is láttam, nem is hallottam róla. Hazudnék, ha azt mondanám nem gondoltam rá azóta, de ezt annak tudom be, hogy mégiscsak ő volt az első komoly kapcsolatom. Szóval már 4 és fél év telt el azóta, azonban tegnap megpillantottam, igazából azonnal felismertem-ő biztos nem vett észre- oda akartam menni hozzá köszönni, amikor a barátja oda ment és megcsókolta és hirtelen gyomorgörcsöm lett, fizikailag fájt ezt látni. Pedig már azóta voltam szerelmes, sőt most is van barátnőm, akit tényleg szeretek, nem is gondolok másra soha (exekre sem)...de most..

Szerintetek mégis miért gondolok rá azóta is? Aludni sem tudok és persze bűntudatom is van. Köszönöm a válaszokat és azt is, ha valaki elmeséli azt, ha volt már hasonló helyzetben!


2018. febr. 3. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Birtoklási vágyad van csupán.

Fáj latnod hogy aki a tied volt most màsé hibaba telt el 4 év...

2018. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gimiben volt barátnőm, akit szintén szerettem, szakítottunk nem sokkal később lett más neki és nem viselt meg.
2018. febr. 3. 23:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy még úgy sem, hogy azt a lányt mindennap láttam.
2018. febr. 3. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsö szerelem szerintem általában mélyebb nyomot hagy az emberben. Ha találkoznék a gimis szerelmemmel, valószínűleg én is kicsit izgatott lennék, pedig nagyon régen szakítottunk, úgyhogy semmiféle érzelmeim nincsenek iránta. Mondjuk engem nem kavarna fel, ha mással látnám, az tuti, szóval ez azért kicsit fura.
2018. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

valami sorozatgyilkos fogalmazta meg ezt a jelenséget egyszer.

azt mondta hogy ilyenkor két érzés fut át rajta.

1.olyan jó lenne átölelni,magamhoz szorítani és beszívni a haja illatát.

2.utána meg eszembe jut milyen vicces lenne a levágott feje egy lándzsára tűzve.

2018. febr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!