Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok nem rá gondolni. Őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nem rá gondolni. Őt akarom. Hogyan kell NEM gondolni valakire?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is kattant lettem, nem tudom kiírtani az agyambòl. Minden mást igyekszem csinálni, de csak bekúszik a gondolataimba....munka, munka, munka :)
2018. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Erre én is szeretném tudni a választ! Sajnos már én sem tudok másra gondolni csak rá, és arra h milyen rossz nem vele lenni :( Ő sajnos nem így fogja fel, mert nem enyelgős típus, de nagyon vissza kell fognom magam hogy ne legyek túl rámenős, túl sok.
2018. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnaltasd magad meg es ird ki 100xor kerdrzo! Biztos mi tudjuk hogy ted rendbe az eletelen lelki vilagodat?!
2018. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha az elfoglaltságomból kifolyólag előfordul olyan nap hogy csak kevesebbet jut az eszembe, akkor az álmaimban szokott megjelenni. Voltak rémálmaim is vele, az éjszaka közepén felkeltem és sírtam. Pl. azt álmodtam hogy valami miatt soha többet nem fogom látni, nem fogok vele találkozni a jövőben. Nem akarom elveszíteni, ezért addig nem is fogok tudni megszabadulni ezektől a gondolatoktól én sem. Szerintem te is hasonlóan érezhetsz.

Ha már nem fog ennyire felzaklatni,nem fogok utána reménytelenül vágyódni akkor talán a tudatalattim is el fogja engedni. Nem tudom mikor jön el ez az idő.

2018. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ide tartozik, de engem miután kikosarazott a kiszemelt, mindig hamarabb sikerült továbblépnem, mint amikor nem léptem semmit.
2018. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!