Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi azzal a baj, hogy egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi azzal a baj, hogy egy nem túl jóképű pasi szép lányt akar?

Figyelt kérdés

Úgy látom eléggé elszaporodtak ezek a kérdések és kíváncsi vagyok, hogy a kedves kérdező összejönne egy olyan nővel vagy férfival akihez nem vonzódik.

Érezze szarul magát az illető, mert olyan nőt szeretne akihez vonzódni is tudna? Szégyelje el magát, mert nem a legjobbképűbb és mit képzel azért, mert egy vonzó nőt akar? Sose értettem az ilyen kérdeseket, mert nekem az is abszurd, hogy valaki annyira igénytelen, hogy még esetleg a szomszéd 70 éves nénivel is szivesen lefeküdne. Senki se tehet arról, hogy ki kihez vonzódik és kit csókolna meg, kivel feküdne le.


2018. febr. 7. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel magában semmi baj, azzal van baj, mikor azt hiszi, jár neki, és hogy nem érti meg, hogy a nő is vonzódni akar a férfihoz.
2018. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel. Fogadja el, hogy a vonzalomnak kölcsönösnek kell lennie. Ne jöjjön össze valakivel akihez nem vonzódik, de ne várja el, hogy összejöjjön egy olyan lány vele, aki nem vonzódik hozzá.
2018. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1,2 igaza van.

Kérdező itt szokott elbukni a dolog. Az ilyen pasik nem viselik el ha a szép nő elutasítja őket. Persze a srác mégis elvárja, hogy a nő vonzódjon hozzá.

2018. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Vonzo no vagyok es vonzo pasit akarok. Csak. Mert a jo pasikra gerjedek. Te miert akarsz jo not? Agyam eldobom az ilyen phaszoktol. Jo no vagyok es a jo pasik vonzanak.
2018. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmi, mert ez nem így levezethető, hogy a szépek a szépekkel, a csúnyák meg a csúnyákkal, már alapból is mindenkinek a szépség relatív.

Na meg a nőknek elsősorban nem a külső számít, hanem a magabiztos, férfias viselkedés, akik jól kommunikálnak a nőkkel (persze ezt ugyanúgy nehéz elérni annak, akinek nem megy, nem rutinos a nőkkel való kommunikcióban)

Amit érdemes, utána nézni a női vonzalom alapjainak (pl hipergámia) , illetve pedig nem kell lejjebb adni az igényeidet, mert a vonzalomhoz kell, hogy bejöjjön az adott lány.

2018. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy ehhez vonzódik, ezt szeretne, ezzel nincs baj. Azzal van, amikor a nőket fikázza, felszínesezi, amiért a szép lány nem hajlandó vele dugni.
2018. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha szerencsés vagy, találsz szép lányt, aki veled akar lenni, ha nem, akkor nem, el kell fogadni.


Amit leírsz az egy vágy, ne formálj dühöngõ akaratot, számító elvárást belõle.


Vágyakozni normális, pl. én is vágyakozhatnék sikertelen emberként sikeres életre, bármiben, az már màs kérdés, hogy bejön-e, ha szerencsém van, akár valóra is válhat, de ha nem, attól még nem dühöngök, nem irigykedek a sikeresebb emberekre.

2018. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés butaság. Ki számít szépnek és ki nem? Ki dönti el? Sokak szerint gyönyörű a Palvin Barbi, szerintem nem, teljesen átlagos. Szép vagyok, de tuti hogy nem jövök be mindenkinek. A másik meg a kémia, sok (az én szemszögemből)jó pasival randiztam mégsem volt meg köztünk a kémia. Van, hogy elsőre nagyon szépnek találok valakit, aztán rájövök, hogy mégsem annyira tetszetős mint első ránézésre. Lehet aki neked szép én nem találom annak illetve fordítva. A helyesen feltett kérdés: Mi azzal a baj, hogy egy önbizalom hiányos pasi egy neki tetsző lányt akar?
2018. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
U.i.: a vonzó ott kezdődik, hogy elhiszed magadról, hogy az vagy...
2018. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megvannak azért a kategóriák. Szép Lányok,jóképű pasival...


Figyelj, mindkét oldalon vannak olyanok akik tévedésben vannak magukkal kapcsoltban. Azt hiszik nem csúnyám és nekik mi "járna". Pedig van amikor undoritóak.

2018. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!