Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van a közös faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a közös facebook profilnak?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Semmi, ráadásul a Facebook tiltja is.


- You will not share your password (or in the case of developers, your secret key), let anyone else access your account, or do anything else that might jeopardize the security of your account.

- You will not transfer your account (including any Page or application you administer) to anyone without first getting our written permission.

2018. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Erre én is kíváncsi lennék.

Szerintem elég bénán veszi ki magát, csak elképzelem, ahogy otthon ülnek és kupaktanács van arról, hogy melyik üzenet kinek jön. Vagy közösen megvitatják, hogy mik legyenek a kedvelt oldalak?

Ezek az emberek szerintem nem bíznak eléggé egymásban, nekem ez jön le.

Szép a szerelem, jó osztozni, de ne egy Facebook profilon... Ez már nekem túlzás egy kicsit.

2018. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is az jön le belőle, hogy nincs meg a kellő bizalom. Amúgy semmi hasznát nem látom, hátrányát viszont sokat.
2018. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Pont az ilyeneken szoktam röhögni, amikor idővel elválnak útjaik, s a FB profiljuk úgy kezd formálódni, mint egy online családi perpatvar. :D
2018. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Messze a legintelligensebb emberek szokása ez. Ja, mégsem. 😀 Ostoba népek.
2018. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A szemmel tartás a lényege. Személyes kedvencem az amikor egy lagzi után 3 évig újra és újra előveszik a képeket, amikor nincs mit feltenni,de van olyan férfi ismerősöm, akinek a "családi" mellett van álnéven is profilja, ahonnan tud nőzni.
2018. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is a féltékenykedés, másik ellenrőzése az oka.

De ja, elég idegesítő, amikor Marika És Pista ír neked egy csoportoban,hogy mondjuk megvenni amit hirdetsz és azt sem tudod fiú vagy lány.

Meg ha a barátaidnak van ilyen is elég idegesítő, hogyha írni akarsz a haverodnak,akkor a barátnője lehet hamarabb olvassa.

Szerintem ennyire összenőni nem kell.

Ha valamilyen játékhoz vagy oldalhoz 1 profilt használnak praktikusság miatt,jó, de a facebook elég személyes.

2018. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Túl féltékenyek ahhoz, hogy "megengedjék" a másiknak a külön profilt. Így tudják ellenőrizni.

A kedvencem, mikor még ők állnak le előadást tartani a bizalomról, hogy náluk az mennyire megvan :D

2018. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Illetve van 1-2 ismerősöm, akinek a párja néha, pár havonta használná a facebookot 1-1 üzenetre, vagy megnézni valamit, ők általában nem csinálnak erre külön profilt, hanem elintézik a párjukéból. Szerintem ez nem gáz.

Akik rendszeresen így használják, azoknál féltékenység.

2018. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont annyi értelme van, mint a facebook profilnak. :)
2018. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!