Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek próbálkozzak nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak nála vagy inkább hagyjam? Nem értem miért viselkedik így

Figyelt kérdés
egyetemen van egy lány aki nagyon bejön, van egy közös óránk, jóban vagyunk de neki van barátja. viszont állandóan elhivogat a társaságával iszogatni, bulizni stb. és minden buliban mintha direkt úgy öltözködne hogy felhívja a figyelmemet ( miniszoknya stb) meg szexin táncol, amikor beszélgetünk akkor is néha azt érzem mintha flörtölne velem...de közben ő mondta nekem, hogy van barátja és ha én úgy gondolom, hogy emiatt nem barátkozhatunk ( mert nekem bejön és kínos lenne nekem) akkor megérti. nem akar engem áltatni úgymond
2018. febr. 8. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi casanova, nem miattad csinálja, ha nem lennél ott, ugyanúgy szexin öltözködne a bulin, meg nem csak veled flörtöl. Ez csak neki kell, az önbizalmának, az egójának, ilyen a természete.
2018. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit könnyűvérűnek tűnik... szerintem is te most éppen az aktuális " áldozat" vagy, de neki mindig kell majd " áldozat". Az ilyen nővel komolyan ne számolj.
2018. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj mindnekivel ilyen, semmit sem akar tőled.
2018. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy tetszel neki, meg mondjuk ki őszintén beindítod őt, gondolom a barátja már nem, vagy lehet sohasem váltotta ki belőle ennyire a nőt. Szeretne veled lenni, és lehet a barátját is elhagyná. Próbál esélyt adni, hogy megismerd. A barátjáról szólt, arra volt kíváncsi, hogy mit szólsz hozzá. Szerintem, ha egy nő ennyire akar egy férfit az nem érzi jól magát a jelenlegi kapcsolatában, benned többet lát.
2018. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!