Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot tudna adni valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot tudna adni valaki? Próbálkozzak újra nála? Többi lent

Figyelt kérdés

Ex barátnőmmel 10 éve ismerjük egymást,abból öt és fél évig együtt voltunk,már volt eljegyzés,aztán szakítottunk részben a munkám miatt,részben pedig mert én azt gondoltam más mellett boldogabb lehetne(pedig szerettük egymást,de a munka nagyobb részben közbe szólt)...A probléma az,hogy még mindig szeretem azóta is és mióta szakítottunk négy éve nem is volt barátnőm,sem semmilyen kapcsolat.Mindenkiben őt látom...

A probléma következő gyökere hogy ő összejött mással,de aztán külön mentek és most a lány szingli.Mi "barátok" maradtunk,de igazából neki is ugyanúgy vannak még érzései irántam és mondjuk úgy néha "összeakadtunk" (barátság néha extrákkal).A volt pasi aki utánam volt kerülgeti mivel ő szereti még a lányt,a lány pedig igazából megkap(na) ahogy korábban is mellette mindent.Család,biztonság,nyugis életet,mellettem viszont nem nagyon mert én rengeteget utazom a munkám miatt.Lehet önző vagyok,de szeretem és tudom hogy én nem tudom megadni neki amit a másik igen,mégis nem tudok túllépni rajta.


2018. jan. 5. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A kerdes a lany mit akar..?
2018. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira utálom az olyan embereket, akik feljogosítva érzik magukat arra, hogy a másik helyett hozzanak meg egy ilyen döntést "az ő érdekükben". Hogy volt hozzá merszed? Felnőtt nő, el tudja dönteni, mit akar, az, hogy SZERINTED mással boldogabb lesz még nem jelenti azt, hogy tényleg így is van. Az egyetlen korrekt dolog az, ha elmondod neki az érzéseid és végre hagyod, hogy ő döntse el, vállalja-e a negatívumokkal együtt is vagy sem. Nem a te dolgod meghozni helyette ezt a döntést.
2018. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg:)

Ha elfogad így téged, tudván, hogy kevés időt tudsz vele lenni, akkor nincs min idegeskedni.

2018. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt vele szakítanod. Megvoltatok, ő pedig felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy vállalja-e veled így. Próbáld meg.
2018. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!