Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is kaptatok már ilyen leveleket itt?

Figyelt kérdés

Férfiak,akiket érint, mire jó ez?


Ebbe a kategóriába ("Felnőtt párkapcsolatok") írom, mert többnyire itt támadnak.

Ha beírom a mondanám alá, hogy "L", sorra jönnek az olyan üzenetek, hogy ismerkednék-e (bár többnyire beírom, hogy van párom), amivel még nincs is gond, de az ilyen "aranyos lány lehetsz", vagy "szia, szerintem szép lány vagy" kezdetűeket nem tudom komolyan venni.

Két mondatból, amit ideírok, nem derül ki, aranyos vagyok-e, hogy szép-e, az meg biztos nem.

Ezek még hagyján, mert nyilván azért írnak mindenkinek, mert a nagy számok törvénye alapján egyszer úgyis összejön.

De amikor valaki a...hogy is fogalmazzak, hogy ne moderáljanak ki....bizonyos testrészéről küldözget meztelen képeket (elvből nem nyitok azóta meg linket), ráadásul még csak nem is nyíltan megfogalmazva, az komolyan kiakaszt. Van, akit ez beindít, hogy "őt" most valaki látja? Olyan érzés, mintha személyesen látná?

Komolyan, nem értem.

Illetve amire a napokban a legnagyobb szemeket meresztettem: Megkérdezte tőlem egy (feltehetőleg) férfi felhasználó privát üzenetben, hogy mennyi a tarifa. Halál komoly.

Mert hogy látta az írásomban, hogy lány vagyok, úgyhogy kíváncsi, mit vállalok és mennyiért.

Én már nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.


2018. febr. 8. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként is rengeteg ilyen üzenetet kapok, pedig sosem írom ki, hogy "L", csak ha nem írok ki semmit, ugye már akkor is sokan reménykednek abban, hogy puncim van.

Amúgy ez lófütty ami itt van. Regisztrálj fel kép nélkül egy társkeresőre fiatal nőként, úgy is jönni fognak sorra a bókok, hogy milyen gyönyörű vagy, amikor egy üres kitöltetlen, de nőnek megjelölt adatlapod van :D

2018. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor kint volt a nevem, akkor is jött az üzenet, hogy szívesen megismerne, HA lány vagyok. És ezzel a szőveggel 2 hónappal később újra bepróbálkozott. :)
2018. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
A vicc az hogy én egyszer írtam egy választ még nagyon régen férfi vagyok de nem tudom számomra nem volt kétértelmű de valami csávó félreértette és megkérdezte hogy nyalogathatja e a talpam meg ilyesmi :D
2018. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mint a gino majális: Csak sok k.csög van. :D

Nem kell amúgy az ilyenekkel foglalkozni.

2018. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sorra tiltom az összes ilyet, de csak nem fogynak. Pedig száz embert már legalább letiltottam.
2018. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 dettó, én még száznál nem járok, de tényleg nem akarnak elfogyni.
2018. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na de még mennyit!

Mondjuk nekem már fröcsögő privátok is jöttek, ahol mindennek elhordtak. :"""D

Nem tudsz mást csinálni velük, csak letiltani. Nem érdemes veszekedésbe bonyolódni. :)


22/N

2018. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem sosem írtak még privátot, szerencsés vagyok😊
2018. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az sincs előrébb, aki normálisat küldene...:D
2018. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt korábban egy olyan kérdés, hogy hirtelen pénze lett egy főiskolás lánynak, annyit írtam oda, hogy akár ösztöndíjat is kaphatott (ne gondoljunk már egyből rosszra). Azóta kapom a privátokat férfiaktól, hogy szívesen "támogatnának" pénzzel és cserébe miket tegyek meg..:"D
2018. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!