Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem felvetette, hogy váltsunk nyitott kapcsolatra. Működhet a dolog?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, nejem 42. Nem igazán értem miért jutott ez az eszébe. Jól megvagyunk pedig, semmi veszekedés. Lehet, hogy nem vagyok neki elég jó?

2017. okt. 5. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Hehe. A ti esetetekben nyitott kapcsolat:


Őt megdugja a fél város.


Te akárhogy keresel, nem találsz partnert magadnak. Részedről a nyitott kapcsolat max azt jelentené hogy elmehetsz prostihoz.


És most nem téged néztelek le, vagy bántani akartalak, egyszerűen legtöbbször ebben az esetben ez a valóság.

2017. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Íjjj, ez szar ügy.

Én válnék.

2017. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1-es Köszi a választ! Szerintem is igazad van. Egyrészt már a koromnál fogva is kissé nehézkes lenne új partnert-partnereket találnom, meg úgy nem is igazán akarnék mást az az igazság. Én jól elvoltam a nejemmel, de úgy látszik, ez csak az én részemről volt így.
2017. okt. 5. 23:10
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Feltehetőleg vannak még olyan vágyai amiket nem tudott megélni és te nem is tudnád neki megadni. Találgatásokba ne menjünk bele és te se nagyon firtasd, hogy mire vágyik mert valószínűleg nagyon nem tetszene.

Nem kizárt, hogy most jött el nála egy olyan időszak, hogy minden héten 2-3 másik pasival hármasban vagy gangbangban is. Vannak nők akik titkon mindig vágytak az ilyenre csak nem volt rá lehetőségük. Most, hogy 38 és ő is kezd kifutni az időből még biztosan szeretne 1-2 dolgot megélni.


És ahogy az első írta, jelen pillanatban a nyílt kapcsolat abból állna, hogy őt döngeti valaki más miközben te otthon vagy és nézed a TV-t. Sajnos ez vagy megszoksz vagy megszöksz kategória mert tiltani úgysem tudod, ő már igazából határozott ezügyben. A kérdés már csak az, hogy nyíltan fogja megoldani vagy titokban.

2017. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
De biztos elég jó vagy,de lehet hogy nem volt más pasija rajtad kívül,és kipróbálná mással.Én engedném.
2017. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

De legalább annyi volt az asszonyban, hogy vállalta.

Igazából tényleg nem tudsz mit csinálni.

2017. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Én nem látok működőképesnek egy ilyen kapcsolatot, lelkileg nagyon sérülnél benne.

Ha a feleséged mindenképpen nyitogatni akarja a lábát, a legtisztább megoldásnak a válást tartom.

(Nem akarlak megbántani vagy vészmadár lenni, de szerintem már megcsalt téged, és ezzel próbálja eltusolni.)

2017. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Válj el és vidd a pénzt. Majd ha neki kell megdolgoznia érte rögtön nem az lesz az első dolga, hogy kapcsolatokat nyitogasson ;)
2017. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Lehet. De az is lehet, hogy bőven elég jó vagy, és tényleg veled akar maradni, és emellett más élményeket is keres. Van akinél ez működik, nem is kevés, de átlagon felüli intelligencia kell hozzá. Nem az átlagemberek átlagos megoldása.
2017. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Az egyes kommentelőnek igaza van, én azt gondolom ha nem akarsz válni és érzelmileg neked is belefér, akkor vess fel neki egy olyat, hogy párcserés szex. Mond meg csak ebbe az egybe vagy benne, regisztráltok ilyen szex társkeresőre és keresgéltek párok között, illetve várjátok az üzeneteiket.


Ilyen párok még akkor is jelentkeznek, ha csak a nő tetszik nekik jobban, mivel lehet a másik nő is szívesen legelteti rajta a szemét ha van benne egy kis biszex hajlam, meg megsimogatja ha ez még a feleségednek belefér.



Nekem régebben volt egy olyan kapcsolatom, ahol hármast akart a leányzó, de én mondtam neki ez nem fér bele nekem ha én szeretek valakit, lánnyal akarta. Belegondolva kár volt elszalasztani, lett volna egy vagy több jó éjszakám :)


Következtetés: ha nem mész bele, válás lesz. Vess fel egy párcserét keresgéljetek, ha ez bejön és neked is belefér, tök jó hogy nem fogtok elválni. Ha kiderül, hogy ez neked sok, így már nem tudod ezek után a feleségedet elviselni, valami megtörik benne, akkor meg váljatok el.


Veszteni valód igazából nincs, úgyse voltál még egyszerre két nővel felváltva. Én azt gondolom, ha nem mész bele, előfordulhat, hogy titokban keres mást, és ez még mindig a jobbik eset.


Egyébként ha tényleg teljesen érzelemmentesen el tudsz vonatkoztatni, ez a párcserés dolog működhet, arra meg nem kell gondolni, hogy minden nap jönne valaki, dehogy... Bár nincs tapasztalatom, de azért ennyire nem pörögne a dolog


Majd írd meg a fejleményeket, szorítok így ismeretlenül is neked! ;)

F

2017. okt. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!